Marki » I-K » orientalno - kwiatowe « Grupy

Flower by Kenzo Summer 2008 Kenzo dla kobiet

Flower by Kenzo Summer 2008 Kenzo dla kobiet

Flower by Kenzo Summer 2008 marki Kenzo to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Flower by Kenzo Summer 2008 został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alberto Morillas. Nutami głowy są liczi, imbir i mandarynka; nutami serca są frezja i fiołek parmeński; nutami bazy są kadzidło i białe piżmo.

Liczi Imbir Mandarynka

Frezja Fiołek parmeński

Kadzidło Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Flower by Kenzo Summer 2008 by Kenzo.

Flower by Kenzo Summer 2008 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kenzo Flower by Kenzo Summer 2008, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kenzo Flower by Kenzo Summer 2008, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Flower by Kenzo Summer 2008 marki Kenzo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Flower by Kenzo Summer 2008 marki Kenzo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Estée Lauder Azuree Pure Guerlain Angélique Noire Celine Dion Always Belong Vera Wang Princess Donna Karan DKNY Delicious Night Banana Republic Rosewood Xerjoff Dhajala Giorgio Armani Idole d`Armani Eau de Toilette April Aromatics Nectar of Love DSH Perfumes Parfum de Luxe Popy Moreni Popy Moreni Romane Ever Luxe