Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

Flower by Kenzo Spring Fragrance Kenzo dla kobiet

Flower by Kenzo Spring Fragrance Kenzo dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 1

Flower by Kenzo Spring Fragrance marki Kenzo to kwiatowe perfumy dla kobiet. Flower by Kenzo Spring Fragrance został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alberto Morillas. Perfumy zawierają takie składniki, jak mandarynka, imbir, liczi, fiołek, frezja i piżmo.

Mandarynka Imbir Liczi Fiołek Frezja Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Flower by Kenzo Spring Fragrance by Kenzo.

Flower by Kenzo Spring Fragrance Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kenzo Flower by Kenzo Spring Fragrance, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kenzo Flower by Kenzo Spring Fragrance, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Flower by Kenzo Spring Fragrance marki Kenzo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Flower by Kenzo Spring Fragrance marki Kenzo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chloe Fleur de Narcisse Frederic Malle Carnal Flower L`Occitane en Provence Rose & Reine Estée Lauder Emerald Dream Matthew Williamson Matthew Williamson Sheer Leonard Nuit Fabuleuse S.T. Dupont Orazuli Molyneux Quartz Salvador Dali Little Kiss Cherry Voluspa Enfleurage Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Waltz No.14 Principessa Beauty Bellocia