Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

Flower by Kenzo Spring Fragrance Kenzo dla kobiet

Flower by Kenzo Spring Fragrance Kenzo dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 1

Flower by Kenzo Spring Fragrance marki Kenzo to kwiatowe perfumy dla kobiet. Flower by Kenzo Spring Fragrance został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alberto Morillas. Perfumy zawierają takie składniki, jak mandarynka, imbir, liczi, fiołek, frezja i piżmo.

Mandarynka Imbir Liczi Fiołek Frezja Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Flower by Kenzo Spring Fragrance by Kenzo.

Flower by Kenzo Spring Fragrance Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kenzo Flower by Kenzo Spring Fragrance, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kenzo Flower by Kenzo Spring Fragrance, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Flower by Kenzo Spring Fragrance marki Kenzo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Flower by Kenzo Spring Fragrance marki Kenzo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Carolina Herrera Chic Limited Red Edition Naomi Campbell Naomagic Halloween Halloween Sun Liz Claiborne Realities Givenchy So Givenchy Novae Plus Papillon Tallulah Jane Tallulah DSH Perfumes Something Blue Kenzo Eau de Fleur de Yuzu Pascal Morabito Mon Classique La Bouquetiere Tendre est la Nuit Romane Ever Radiant