Marki » I-K » orientalno - drzewne « Grupy

Flower by Kenzo Oriental Kenzo dla kobiet

Flower by Kenzo Oriental  Kenzo dla kobiet

dymny
Flower by Kenzo Oriental  Kenzo dla kobiet Zdjęcia

Flower by Kenzo Oriental marki Kenzo to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet. Flower by Kenzo Oriental został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alberto Morillas. Nutami głowy są nuty kwiatowe i kadzidło; nutami serca są fiołek i róża bułgarska; nutami bazy są pieprz i wanilia.

Nuty kwiatowe Kadzidło

Fiołek Róża bułgarska

Pieprz Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Flower by Kenzo Oriental by Kenzo.

Flower by Kenzo Oriental Recenzje Perfum

zielona
zielona

Czy tylko na mnie Oriental się... hmm, wysmocza? ;]
Przysięgam, kiedy minie pudrowe otwarcie klasycznego "maczka" i rozżarzone kadzidło zadymi całą nabliższą przestrzeń, mam wrażenie jakbym pomyliła flakony i zamiast Oriental, walnęła na siebie Le Baiser du Dragon.
Podobna, żywiczno-słodka pudrowość i paczulowość, nie za słodka, zrównoważona olibanum i suchymi przyprawami.
Oczywiście, wtykając nos w nadgarstek wyczuwam różnice: Smok jest bardziej deserowy i gęsty, Flower Oriental ma ten typowy dla klasyka słodki puder i bardziej wyraziste kadzidło; ale noszone w nieskromnej ilości mają wiele podobieństw.

Bardzo udana [co rzadko się zdarza] "wariacja" na temat świetnego z resztą Kenzo Flower.

kpnz
kpnz

Zapach mało podobny do klasyka. Ma jedynie jego ciężką, kremową podstawę. Poza tym wyczuwalna jest duża ilość dymu. Kadzidło jest tu bardzo smoliste i "kościelne". Gdy go miałam, po użyciu czułam się trochę jak młody kleryk, dlatego odsprzedałam. Ładny zapach, ale kadzidło jest tu trochę zbyt dosłowne, brakuje mu jakiegoś złagodzenia dobranymi przyprawami. Zamiast tego mamy wyraźne, czyste kadzidło na kremowo-kwiatowej bazie, która jeszcze tą surowość jego podkreśla.

Flower by Kenzo Oriental by Kenzo 4.00 out of 5 based on 18 ratings and 2 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kenzo Flower by Kenzo Oriental , ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kenzo Flower by Kenzo Oriental , możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Flower by Kenzo Oriental marki Kenzo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Flower by Kenzo Oriental marki Kenzo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Samsara Eau de Parfum Estée Lauder Sensuous Noir Estée Lauder Sensuous Christian Dior Dune Cacharel Gloria Cartier Le Baiser Du Dragon Kenzo Kenzo Amour Shiseido Feminite du Bois Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Christian Dior Poison ScentStory 24 Gold Estée Lauder Amber Mystique L`Artisan Parfumeur Tea for Two Yves Saint Laurent Opium Yves Rocher Nature Millenaire Tom Ford Black Orchid Diptyque Tam Dao Hermes Hermessence Ambre Narguile Gucci Gucci pour Homme Bvlgari Black