Marki » I-K » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Flower by Kenzo Le Parfum Kenzo dla kobiet

Flower by Kenzo Le Parfum Kenzo dla kobiet

migdałowy
Flower by Kenzo Le Parfum Kenzo dla kobiet Zdjęcia Flower by Kenzo Le Parfum Kenzo dla kobiet Zdjęcia Flower by Kenzo Le Parfum Kenzo dla kobiet Zdjęcia Flower by Kenzo Le Parfum Kenzo dla kobiet Zdjęcia Flower by Kenzo Le Parfum Kenzo dla kobiet Zdjęcia Flower by Kenzo Le Parfum Kenzo dla kobiet Zdjęcia

Flower by Kenzo Le Parfum marki Kenzo to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Flower by Kenzo Le Parfum został wydany w 2003 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alberto Morillas. Nutę głowy stanowi czarna porzeczka; nutami serca są migdał, fiołek i róża; nutami bazy są ambra, wanilia i białe piżmo.

Czarna porzeczka

Migdał Fiołek Róża

Ambra Wanilia Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Flower by Kenzo Le Parfum by Kenzo.

Flower by Kenzo

Flower by Kenzo Le Parfum Recenzje Perfum

proxima
proxima

Piękniejsza, bardziej pudrowa, migdałowa i aksamitna wersja Kenzo Flower. Le Parfum jest mocniejsze i zdecydowanie trwalsze niż klasyk. Piękny satynowo czerwony flakon.

Mam duży szacunek do klasycznego Flower - w porównaniu z innymi hitami Sephory jest "jakiś", ma charakter, jest niepowtarzalny. Ale wydawał mi się zawsze zbyt rozcieńczony, zbyt lekki, by znaleźć się na mojej półce.

Wersja Le Parfum to dla mnie idealna wersja Flower - bardziej skondensowana i gęsta. Zapach jest bardziej waniliowo - deserowy, momentami przypomina mi wręcz inny z zapachów Kenzo - Amour.

Wszechobecna jest tutaj znana z klasyka nuta pudru - tutaj jest ona również bardziej intensywna. Całość przypomina mi aromatyzowany wanilią krem Nivea.

Podoba mi się ten zapach, choć przez tę swoją gęstość bywa męczący. Trwałość świetna.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kenzo Flower by Kenzo Le Parfum, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kenzo Flower by Kenzo Le Parfum, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Flower by Kenzo Le Parfum marki Kenzo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Flower by Kenzo Le Parfum marki Kenzo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Hermes Eau des Merveilles Guerlain Shalimar Fendi Fendi Theorema Chanel Chanel N°5 Kenzo Kenzo Amour Le Parfum Donna Karan Black Cashmere Kenzo Kenzo Amour Diptyque Tam Dao Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Ginestet Botrytis Yves Saint Laurent Nu Eau de Toilette Hermes Elixir des Merveilles Yves Rocher Neonatura Cocoon Christian Dior Hypnotic Poison Thierry Mugler Womanity Kenzo Kenzo Jungle le Tigre Christian Dior Midnight Poison Serge Lutens Ambre Sultan Hermes Un Jardin Apres la Mousson Guerlain L'Heure Bleue