Marki » I-K » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Flower by Kenzo La Cologne Kenzo dla kobiet

Flower by Kenzo La Cologne Kenzo dla kobiet

Flower by Kenzo La Cologne marki Kenzo to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet. Flower by Kenzo La Cologne został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alberto Morillas. Nutami głowy są bergamotka, mandarynka i pomarańcza; nutami serca są petitgrain, kwiat afrykańskiej pomarańczy, róża i głóg; nutami bazy są wanilia i białe piżmo.

Bergamotka Mandarynka Pomarańcza

Petitgrain Kwiat afrykańskiej pomarańczy Róża Głóg

Wanilia Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Flower by Kenzo La Cologne by Kenzo.

Flower by Kenzo La Cologne Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kenzo Flower by Kenzo La Cologne, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kenzo Flower by Kenzo La Cologne, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Flower by Kenzo La Cologne marki Kenzo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Flower by Kenzo La Cologne marki Kenzo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Lacoste Booster Paco Rabanne Paco Guerlain Petite Guerlain Barbie Barbie Sirena Penhaligon`s Blenheim Bouquet Bois 1920 Agrumi Amari di Sicilia Azzaro Azzaro Aqua Max Deville Camera for Men Lisa Hoffman French Clary Sage DSH Perfumes Menthe Moderne Rasasi Chastity Men Zara Zara for Him