Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

Flower by Kenzo L'Eau Originelle Kenzo dla kobiet

Flower by Kenzo L'Eau Originelle Kenzo dla kobiet

Mam: 2 Chcę: 5

wodny
Flower by Kenzo L'Eau Originelle Kenzo dla kobiet Zdjęcia Flower by Kenzo L'Eau Originelle Kenzo dla kobiet Zdjęcia

Flower by Kenzo L'Eau Originelle marki Kenzo to kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Flower by Kenzo L'Eau Originelle został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alberto Morillas. Nutami głowy są nuty wodne, kwiat imbiru, bergamotka, cytryna i różowy pieprz; nutami serca są piwonia, frezja, jabłko, brzoskwinia i róża; nutami bazy są białe piżmo i fiołek.

Nuty wodne Kwiat imbiru Bergamotka Cytryna Różowy pieprz

Piwonia Frezja Jabłko Brzoskwinia Róża

Białe piżmo Fiołek

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Flower by Kenzo L'Eau Originelle by Kenzo.

Flower by Kenzo L'Eau Originelle Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kenzo Flower by Kenzo L'Eau Originelle, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kenzo Flower by Kenzo L'Eau Originelle, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Flower by Kenzo L'Eau Originelle marki Kenzo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Flower by Kenzo L'Eau Originelle marki Kenzo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Frederic Malle Carnal Flower Tommy Hilfiger Tommy Summer Cologne 2006 Avon U by Ungaro for Her Britney Spears Curious Heart La Collina Toscana La Collina Toscana Iris of the Signory Sonoma Scent Studio Velvet Rose Rochas Eau Sensuelle Bvlgari Jasmin Noir Eau de Toilette Calypso Christiane Celle Calypso Gardenia Givenchy Harvest 2009 Very Irresistible Rose Centifolia Revlon Fleurs de Jontue Rose De Mai Orla Kiely Orla Kiely