Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

Flower by Kenzo Essentielle Kenzo dla kobiet

Flower by Kenzo Essentielle Kenzo dla kobiet

dymny
Flower by Kenzo Essentielle Kenzo dla kobiet Zdjęcia Flower by Kenzo Essentielle Kenzo dla kobiet Zdjęcia Flower by Kenzo Essentielle Kenzo dla kobiet Zdjęcia

Flower by Kenzo Essentielle marki Kenzo to kwiatowe perfumy dla kobiet. Flower by Kenzo Essentielle został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alberto Morillas. Perfumy zawierają takie składniki, jak róża, jaśmin, piżmo, wanilia, kadzidło, głóg, czarny pieprz i różowy pieprz.

Róża Jaśmin Piżmo Wanilia Kadzidło Głóg Czarny pieprz Różowy pieprz

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Flower by Kenzo Essentielle by Kenzo.

Flower by Kenzo
L'Eau par Kenzo Eau Indigo pour Femme

Flower by Kenzo Essentielle Recenzje Perfum

ptissot
ptissot

Ten zapach jest dla mnie wyjątkowy z 2 powodów - po pierwsze jest zamknięty w jednej z "najwyższych" buteleczek jakie są na rynku po drugie oficjalne materiały reklamowe doskonale go opisują, bez patetycznych górnolotnych bredni. Więc podpisuje się obiema rękami pod zacytowanym w całości opisem dystrybutora gdyż całkowicie się z nim zgadzam.
Akord kwiatowy - Róża Damasceńska w formie esencji ma świeże i musujące oblicze, zaś jako absolut staje sie łagodna, aksamitna, zmysłowo kobieca.
Biały kwiat w pełnym tego słowa znaczeniu - Absolut Jaśminu jest ponętny i bogaty.
Kwiaty są bardziej obfite. Wyselekcjonowane z ogromnym pietyzmem.
Akord pudrowy - akord ten staje się bardziej piżmowy ponieważ jednoczy trzy odmiany Piżma, z których każda ma inne oblicze: jedna wydaje się wibrująca, druga kwiatowa i trzecia pudrowa.
Użyty w nucie głębi akord pudrowy nadaje kompozycji teksturę i cudowną trwałość.
Absolut Wanilii to zmysłowy dotyk i subtelnie pudrowa aluzja.
Akord wibrujący - pulsujący Czarny Pieprz i nuta Różowych Jagód kontrastuje z esencją Kadzidła. Ten cenny i tajemniczy akord oscyluje pomiędzy elegancką wytrawnością i subtelnym ciepłem.
Dla mnie jeden z najpiękniejszych kobiecych kwiatowych zapachów i o ile klasyczny Kenzo Flower brylował na mainstreamowych półkach to Essentielle doskonale się odnajdzie wśród najdroższych niszowych kompozycji.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kenzo Flower by Kenzo Essentielle, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kenzo Flower by Kenzo Essentielle, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Flower by Kenzo Essentielle marki Kenzo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Flower by Kenzo Essentielle marki Kenzo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Kenzo Flower by Kenzo Kenzo Kenzo Amour Issey Miyake L'eau d'Issey Moschino Couture! Christian Dior Dolce Vita Fendi Fendi Theorema John Galliano John Galliano Kenzo L'Eau par Kenzo Charles Jourdan L`Insolent Estée Lauder Azuree Pure Serge Lutens Rousse Beyonce Pulse Prada Infusion d'Iris Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Lubin Idole Clinique Aromatics Elixir Guerlain Samsara Eau de Parfum Givenchy Organza Indecence Ginestet Botrytis Carolina Herrera Carolina Herrera