Marki » I-K » orientalno - kwiatowe « Grupy

Flower by Kenzo Edition d`Artistes Kenzo dla kobiet

Flower by Kenzo Edition d`Artistes Kenzo dla kobiet

Flower by Kenzo Edition d`Artistes Kenzo dla kobiet Zdjęcia

Flower by Kenzo Edition d`Artistes marki Kenzo to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Flower by Kenzo Edition d`Artistes został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alberto Morillas. Nutami głowy są róża majowa i liść czarnej porzeczki; nutami serca są fiołek i róża; nutami bazy są opoponaks, piżmo i wanilia.

Róża majowa Liść czarnej porzeczki

Fiołek Róża

Opoponaks Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Flower by Kenzo Edition d`Artistes by Kenzo.

Flower by Kenzo Edition d`Artistes Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kenzo Flower by Kenzo Edition d`Artistes, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kenzo Flower by Kenzo Edition d`Artistes, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Flower by Kenzo Edition d`Artistes marki Kenzo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Flower by Kenzo Edition d`Artistes marki Kenzo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Burberry Burberry Brit Red Hanae Mori Magical Moon Rochas Absolu Intense Simply Red Jeanne Arthes Cobra Giorgio Beverly Hills Red Avon Far Away Dreams DSH Perfumes Madonna Lily Cliff Richard Devil Woman Rasasi Attar Mubakhar Arno Sorel Sham'n Dream Viktor&Rolf Flowerbomb Christmas 2010 Edition Mary Kay Thinking of You