Marki » I-K » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Flower Tag Eau de Parfum Kenzo dla kobiet

Flower Tag Eau de Parfum Kenzo dla kobiet

Flower Tag Eau de Parfum Kenzo dla kobiet Zdjęcia Flower Tag Eau de Parfum Kenzo dla kobiet Zdjęcia Flower Tag Eau de Parfum Kenzo dla kobiet Zdjęcia Flower Tag Eau de Parfum Kenzo dla kobiet Zdjęcia

Flower Tag Eau de Parfum marki Kenzo to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Flower Tag Eau de Parfum został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivier Cresp. Nutami głowy są grejpfrut, czarna porzeczka i rabarbar; nutami serca są jaśmin, gardenia i piwonia; nutami bazy są piżmo, paczula, wanilia i pralina.

Grejpfrut Czarna porzeczka Rabarbar

Jaśmin Gardenia Piwonia

Piżmo Paczula Wanilia Pralina

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Flower Tag Eau de Parfum by Kenzo.

Hypnotic Poison

Flower Tag Eau de Parfum Recenzje Perfum

vertigo
vertigo

Bardzo udany flanker, który nie powinien być flankerem - nie ma nic wspólnego z oryginalnym Flower by Kenzo.

Bardzo wyraźnie jaśminowy, z ciepłym, słodkim, waniliowo-paczulowym tłem od początku. W nutach głowy jest też mocno wyczuwalny lekko kwaskowy i ostry rabarbar, dający wrażenie pieprzu, i czarna porzeczka. Jaśminowi towarzyszy dumnie piwonia.

Jako całość, przypomina mi Cinema, z jaśminowym twistem. To samo kwiatowo-waniliowe i lekko owocowe ciepło i słodycz.
Zapach według mnie wieczorowy.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kenzo Flower Tag Eau de Parfum, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kenzo Flower Tag Eau de Parfum, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Flower Tag Eau de Parfum marki Kenzo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Flower Tag Eau de Parfum marki Kenzo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Carla Fracci Medea Eau Jeune Delice de Pomme Lulu Castagnette Lulu Rose Elizabeth Arden 5th Avenue Style Anya`s Garden Star Flower Koto Parfums Hello Kitty Woman Sarantis B.U. Fantasy Corine de Farme M'zelle Ananas Chantilly Puma Animagical Woman Carol`s Daughter Mary J. Blige My Life Smell Bent Prairie Nymph Jeanne Arthes Sexy Me No1