Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

Floralista Kenzo dla kobiet

Floralista Kenzo dla kobiet

Miałem: 1

Floralista Kenzo dla kobiet Zdjęcia Floralista Kenzo dla kobiet Zdjęcia Floralista Kenzo dla kobiet Zdjęcia Floralista Kenzo dla kobiet Zdjęcia Floralista Kenzo dla kobiet Zdjęcia Floralista Kenzo dla kobiet Zdjęcia

Floralista marki Kenzo to kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Floralista został wydany w 2014 roku. Nutę głowy stanowi kwiat jabłoni; nutami serca są gruszka i piwonia; nutą bazy jest kwiat brzoskwini.

Kwiat jabłoni

Gruszka Piwonia

Kwiat brzoskwini

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Floralista by Kenzo.

Floralista Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kenzo Floralista, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kenzo Floralista, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Floralista marki Kenzo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Floralista marki Kenzo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cerruti 1881 Avon Shine Tommy Hilfiger Dreaming Reminiscence Anjali Montana Suggestion Eau d`Argent Avon Tahitian Holiday Woods of Windsor Mimosa Morgane le Fay Blue Max Azria Within Creed Les Floralies Ebba Los Angeles Miss Pilar I Profumi di Firenze Caterina de Medici