Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

Eau de Fleur de Yuzu Kenzo dla kobiet

Eau de Fleur de Yuzu Kenzo dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 1

Eau de Fleur de Yuzu Kenzo dla kobiet Zdjęcia

Eau de Fleur de Yuzu marki Kenzo to kwiatowe perfumy dla kobiet. Eau de Fleur de Yuzu został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francis Kurkdjian. Nutami głowy są nuty zielone, grejpfrut i cytrusy; nutami serca są yuzu, nuty kwiatowe i nuty owocowe; nutą bazy jest piżmo.

Nuty zielone Grejpfrut Cytrusy

Yuzu Nuty kwiatowe Nuty owocowe

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau de Fleur de Yuzu by Kenzo.

Eau de Fleur de Yuzu Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kenzo Eau de Fleur de Yuzu, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kenzo Eau de Fleur de Yuzu, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau de Fleur de Yuzu marki Kenzo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau de Fleur de Yuzu marki Kenzo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Avon Summer White Woods of Windsor Mimosa Gucci Flora by Gucci Eau de Toilette Perfumer`s Workshop Samba Red Woman Perfumer`s Workshop Samba Star Givenchy Harvest 2008: Amarige Ylang-Ylang Pacifica Tunisian Jasmine DL & Co Angels Trumpet Revlon Jean Nate Oriflame Lucia Yves Rocher Pur Desir de Rose Bronnley White Dahlia