Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

Eau De Fleur de Thé Kenzo dla kobiet

Eau De Fleur de Thé Kenzo dla kobiet

Miałem: 4 Chcę: 1

ozonowy
Eau De Fleur de Thé Kenzo dla kobiet Zdjęcia Eau De Fleur de Thé Kenzo dla kobiet Zdjęcia Eau De Fleur de Thé Kenzo dla kobiet Zdjęcia

Eau De Fleur de Thé marki Kenzo to kwiatowe perfumy dla kobiet. Eau De Fleur de Thé został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Aurelien Guichard. Perfumy zawierają takie składniki, jak herbata i piżmo.

Herbata Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau De Fleur de Thé by Kenzo.

Eau De Fleur de Thé Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kenzo Eau De Fleur de Thé, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kenzo Eau De Fleur de Thé, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau De Fleur de Thé marki Kenzo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau De Fleur de Thé marki Kenzo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Saint Laurent Paris Britney Spears Curious Britney Spears Celine Dion Celine Dion Parfum Notes Jacomo Silences Purple Parfums DelRae Amoureuse La Collina Toscana La Collina Toscana Iris of the Signory Perfumer`s Workshop Samba Red Woman Sonoma Scent Studio Velvet Rose Sarah Horowitz Parfums What Comes From Within: Joy Givenchy Very Irresistible Summer Vibrations Revlon Jean Nate Aloha Beauty Red Hibiscus