Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

Eau De Fleur de Thé Kenzo dla kobiet

Eau De Fleur de Thé Kenzo dla kobiet

Miałem: 4 Chcę: 1

ozonowy
Eau De Fleur de Thé Kenzo dla kobiet Zdjęcia Eau De Fleur de Thé Kenzo dla kobiet Zdjęcia Eau De Fleur de Thé Kenzo dla kobiet Zdjęcia

Eau De Fleur de Thé marki Kenzo to kwiatowe perfumy dla kobiet. Eau De Fleur de Thé został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Aurelien Guichard. Perfumy zawierają takie składniki, jak herbata i piżmo.

Herbata Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau De Fleur de Thé by Kenzo.

Eau De Fleur de Thé Recenzje Perfum

Eau De Fleur de Thé by Kenzo 4.00 out of 5 based on 4 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kenzo Eau De Fleur de Thé, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kenzo Eau De Fleur de Thé, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau De Fleur de Thé marki Kenzo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau De Fleur de Thé marki Kenzo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Aqua Allegoria Flora Nerolia Yves Saint Laurent Paris Jardins Romantiques HRH Princess Elizabeth E Badgley Mischka Fleurs de Nuit Estée Lauder Pleasures Summer Fun Adidas Floral Dream L`Occitane en Provence Eau de la Recolte Bleue Gap Dream More Memo Jannat Kate Spade Kate Spade Jean Paul Gaultier Classique X Romane Ever Classic