Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

Eau De Fleur de Magnolia Kenzo dla kobiet

Eau De Fleur de Magnolia Kenzo dla kobiet

wodny
Eau De Fleur de Magnolia Kenzo dla kobiet Zdjęcia Eau De Fleur de Magnolia Kenzo dla kobiet Zdjęcia Eau De Fleur de Magnolia Kenzo dla kobiet Zdjęcia Eau De Fleur de Magnolia Kenzo dla kobiet Zdjęcia

Eau De Fleur de Magnolia marki Kenzo to kwiatowe perfumy dla kobiet. Eau De Fleur de Magnolia został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francis Kurkdjian. Perfumy zawierają takie składniki, jak magnolia i cytrusy.

Magnolia Cytrusy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau De Fleur de Magnolia by Kenzo.

Eau De Fleur de Magnolia Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kenzo Eau De Fleur de Magnolia, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kenzo Eau De Fleur de Magnolia, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau De Fleur de Magnolia marki Kenzo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau De Fleur de Magnolia marki Kenzo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Boucheron Miss Boucheron Givenchy Very Irresistible Rose Centifolia de Châteauneuf de Grasse 2006 Annick Goutal Passion Lalique Tendre Kiss Prince 3121 Egofacto Poopoo Pidoo Tsi-La Organic Fleur Sauvage Long Lost Perfume Casaque LR Sarah Connor MOR Belladonna Sanctuary Black Iris & Peony Jeanne Arthes Boum Savon