Marki » I-K » kwiatowo - owocowe « Grupy

Couleur Kenzo Violet Kenzo dla kobiet

Couleur Kenzo Violet Kenzo dla kobiet

Couleur Kenzo Violet Kenzo dla kobiet Zdjęcia Couleur Kenzo Violet Kenzo dla kobiet Zdjęcia

Couleur Kenzo Violet marki Kenzo to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Couleur Kenzo Violet został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean Jacques. Nutami głowy są jagoda i czerwona porzeczka; nutami serca są fiołek i marmolada; nutą bazy jest czarna porzeczka.

Jagoda Czerwona porzeczka

Fiołek Marmolada

Czarna porzeczka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Couleur Kenzo Violet by Kenzo.

Couleur Kenzo Violet Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kenzo Couleur Kenzo Violet, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kenzo Couleur Kenzo Violet, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Couleur Kenzo Violet marki Kenzo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Couleur Kenzo Violet marki Kenzo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jil Sander Sport for Women Salvador Dali Eau de RubyLips Lancome Aroma Sun Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Kabuki Givenchy Be Givenchy Prescriptives Calyx B Never Too Busy To Be Beautiful Breath of God Molinard Les Fruits: Peche De Vigne Voluspa Green Datura Lanvin Marry Me Tiens Dolly Kiss Katy Perry Purr