Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

Couleur Kenzo Jaune-Yellow Kenzo dla kobiet

Couleur Kenzo Jaune-Yellow Kenzo dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 5

Couleur Kenzo Jaune-Yellow Kenzo dla kobiet Zdjęcia Couleur Kenzo Jaune-Yellow Kenzo dla kobiet Zdjęcia

Couleur Kenzo Jaune-Yellow marki Kenzo to kwiatowe perfumy dla kobiet. Couleur Kenzo Jaune-Yellow został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean Jacques. Nutami głowy są bergamotka i cytryna; nutami serca są jaśmin i kwiat pomarańczy; nutami bazy są wanilia i piżmo.

Bergamotka Cytryna

Jaśmin Kwiat pomarańczy

Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Couleur Kenzo Jaune-Yellow by Kenzo.

Armani Code Luna

Couleur Kenzo Jaune-Yellow Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kenzo Couleur Kenzo Jaune-Yellow, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kenzo Couleur Kenzo Jaune-Yellow, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Couleur Kenzo Jaune-Yellow marki Kenzo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Couleur Kenzo Jaune-Yellow marki Kenzo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Calvin Klein Beauty Shiseido Zen Burberry London Yves Rocher Voile d'Ambre Givenchy Amarige Thierry Mugler Angel Eau de Toilette Estée Lauder Modern Muse Lacoste Lacoste Pour Femme Molinard Habanita L'Esprit Hermes Jour d'Hermes Hermes Elixir des Merveilles Laura Biagiotti Roma Calvin Klein Truth Christian Dior Pure Poison Kenzo Le Monde Est Beau Giorgio Armani Armani Mania Kenzo Kenzo Amour Givenchy Ange ou Demon Yves Saint Laurent Elle Kenzo Parfum d`Ete