Marki » I-K » kwiatowo - owocowe « Grupy

Ca Sent Beau Kenzo dla kobiet

Ca Sent Beau Kenzo dla kobiet

tuberozowy
Ca Sent Beau Kenzo dla kobiet Zdjęcia Ca Sent Beau Kenzo dla kobiet Zdjęcia Ca Sent Beau Kenzo dla kobiet Zdjęcia Ca Sent Beau Kenzo dla kobiet Zdjęcia Ca Sent Beau Kenzo dla kobiet Zdjęcia

Ca Sent Beau marki Kenzo to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Ca Sent Beau został wydany w 1989 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francoise Caron. Nutami głowy są paczula, bergamotka i mandarynka; nutami serca są kolendra, tuberoza, kwiat afrykańskiej pomarańczy, gardenia, jaśmin, ylang-ylang i brzoskwinia; nutami bazy są wetyweria, ambra i wanilia.

Paczula Bergamotka Mandarynka

Kolendra Tuberoza Kwiat afrykańskiej pomarańczy Gardenia Jaśmin Ylang-ylang Brzoskwinia

Wetyweria Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ca Sent Beau by Kenzo.

Ca Sent Beau Recenzje Perfum

chypre
chypre

Wącham sobie bloterek spryskany Kenzo Ca Sent Beau, wącham i myślę: "Kurcze, coś mi to przypomina. No znam skądś ten zapach." Męczę się żeby sobie przypomnieć, odkładam bloter, znów wącham i nagle... olśnienie! Wiem, toż to całkiem podobne do Edenu Cacharel! A myślałam, że Eden jest niepowtarzalny.:) Nie jest to zapach identyczny i nie od pierwszego psiknięcia, ale jak już się ułoży i wybrzmi nieco to bardzo przypomina Eden.

kolorowo13
kolorowo13

Kiedy pierwszy raz poczułam ten zapach, wydał mi się bardzo ostry i nie podobał mi się. Uderzyła mnie wówczas zieloność tego zapachu i intensywne kwiaty, może jaśmin? Z czasem pokochałam Ca sent...miałam go dwa razy po 50 ml. Dzisiaj nie czuję tej zieloności a bardziej stawiam na paczulę. Zapach jest nie dzisiajeszy, ale piękny. Jest bardzo intensywny jak na wodę toaletową, czuję go cały dzień. Doskonały na jesienną szarówkę, otula niczym ciepły, miękki sweter.

vertigo
vertigo

Tak trudno to opisać... Bo Ca Sent Beau to wybitnie niewspółczesny i, wbrew pozorom, niełatwy zapach.

Zapach przełomu lat 80' i 90' , i takie właśnie przynosi skojarzenia: szypr (80') i bogactwo kwiatów (90'), podobnych jak w Kenzo Kenzo (który jednak pochodzi z 1988). Ma w sobie również dużo owoców, które dla mnie nie wypadają zbyt naturalnie. To taki chłodny, owocowo-kwiatowy, lekki szypr. Przez tą dość sztuczną owocowość wzbudził u mnie skojarzenia z lakierem do włosów lub owocowym szamponem, niestety.

Pewnie wtedy mógł zachwycać, ale obecnie zdecydowanie wolę Le Monde Est Beau, a nawet Kenzo Kenzo. Zdecydowanie jednak ma w sobie coś takiego jasnego i smukłego. Kojarzy mi się z młodymi zielonymi gałązkami, mimo, że tak wcale nie pachnie.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kenzo Ca Sent Beau, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kenzo Ca Sent Beau, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ca Sent Beau marki Kenzo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ca Sent Beau marki Kenzo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Kenzo Le Monde Est Beau Yves Saint Laurent In Love Again Kookai Oui-Non Hermes Un Jardin Sur Le Nil Estée Lauder Knowing Guerlain Shalimar Yves Saint Laurent Kouros Yves Saint Laurent Opium Gucci Envy Giorgio Armani Armani Clinique Aromatics Elixir Christian Dior Poison Tendre Laura Biagiotti Roma Giorgio Armani Acqua di Gio Guerlain Aqua Allegoria Pamplelune Yves Saint Laurent Baby Doll Jean Patou 1000 Hermes Eau D`Hermes Paco Rabanne La Nuit Jean Patou Sublime