Marki » I-K » drzewno - aromatyczne « Grupy

Air Intense Kenzo dla mężczyzn

Air Intense Kenzo dla mężczyzn

lekko korzenny
Air Intense Kenzo dla mężczyzn Filmy

Air Intense marki Kenzo to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Air Intense został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Maurice Roucel. Nutami głowy są kminek, anyż i bergamotka; nutami serca są tahitiańska wetyweria i dzięgiel; nutami bazy są ambra, białe drzewa i wetyweria.

Kminek Anyż Bergamotka

Tahitiańska wetyweria Dzięgiel

Ambra Białe drzewa Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Air Intense by Kenzo.

Air Intense Recenzje Perfum

Muzzer27
Muzzer27

W przypadku Kenzo Air Intense zapach i flakon tworzą jedność. Kenzo stworzył zapach niepowtarzalny, kojarzący się z letnim powiewem wiatru i wolnością, z którą kojarzyć się może butelka w kształcie okna w ciepły, słoneczny dzień. Anyż czyni tu istne cuda. Zapach jest liniowy, nie rozwija się, pachnie tak samo na początku jak i na końcu. Projekcja i trwałość jest fenomenalna. Idealny na niemal każdą okazję, głównie na dzień wiosną, latem i jesienią. W zimie działa elektryzująco, odsłaniając swoje drugie oblicze. Perełka.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kenzo Air Intense, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kenzo Air Intense, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Air Intense marki Kenzo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Air Intense marki Kenzo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Kenzo Air Christian Dior Dior Homme Kenzo Kenzo Jungle Homme Davidoff Good Life Montale Red Vetyver Christian Dior Dior Homme Intense Hermes Terre d'Hermes Dolce&Gabbana D&G Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Bvlgari Bvlgari Eau Parfumee au The Vert Extreme Kenzo Kenzo Homme  Boisee Lalique Encre Noire Tom Ford Tom Ford for Men Extreme Guerlain Guerlain Homme Tom Ford Tom Ford for Men Christian Dior Dior Homme Cologne 2013 Tom Ford Mandarino di Amalfi Cartier Declaration Essence Bottega Veneta Knot Amouage Amouage Epic Man