Marki » I-K » drzewno - kwiatowo - piżmowe « Grupy

Air Kenzo dla mężczyzn

lekko korzenny
Air Kenzo dla mężczyzn Filmy
Air Kenzo dla mężczyzn Zdjęcia Air Kenzo dla mężczyzn Zdjęcia

Air marki Kenzo to drzewno - kwiatowo - piżmowe perfumy dla mężczyzn. Air został wydany w 2003 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Maurice Roucel. Perfumy zawierają takie składniki, jak kminek, ambra, wetyweria, anyż, cedr, bergamotka, dzięgiel i lukrecja.

Kminek Ambra Wetyweria Anyż Cedr Bergamotka Dzięgiel Lukrecja

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Air by Kenzo.

Comme des Garcons 2 Man
Spazio Krizia Uomo
Desire Blue
Fresh Couture

Air Recenzje Perfum

artplast
artplast

Bardzo trwałe i delikatne, wetiweria z anyżem, ale wg mnie wielbiciela klasycznych męskich zapachów ten zapach jest do typowo męskich nie należy.

kjgeneral
kjgeneral

Oprócz wetywerii i anyżu, które dominują, czuję, nie wiedzieć skąd, jakby pieprz. Może ostrości daje dzięgiel, nie wiem, ale coś ewidentnie podbija nuty zapachowe na początku. Piękna, niebanalna kompozycja, o bardzo dobrych parametrach użytkowych i wycofanie jej uważam za zbrodnię na perfumaniakach popełnioną.

blueberry
blueberry

Kenzo Air jest jak bardziej subtelny i pogodny z usposobienia brat Lalique Encre Noire (ten typ wetiweru!), oraz daleki kuzyn Cartier Must Essence PH (anyż!!), który niestety przedwcześnie zakończył swój żywot, zamordowany zupełnie niezrozumiałą z punktu widzenia fanów tego pachnidła decyzją koncernu.
Quel dommage!

Kompozycja jest całkowicie linearna, ale niesamowicie przyjemna: wetiwer i anyż wodzą rej, a w tle można wyczuć również lukrecję i kminek (gdzieś też musi być to piżmo, bo jest trochę "puchato"). Całość jest lekka, delikatna, optymistyczna - doprawdy powietrzna i idealnie nadająca się na lato. O tak, Kenzo Air to będzie mój tegoroczny urlopowy towarzysz - dodatkowym atutem jest jego nietłukąca butelka - w wersji Pocket Spray naprawdę urocza, choć gadżeciarsko-plastikowa.

Bardzo dobra trwałość - 7h na mojej skórze na taki lekki zapach to w sam raz, projekcja raczej bliskoskórna, lecz wyczuwalna przez cały czas.

Wetiwerowym świrom - niezależnie od płci - gorąco polecam rozejrzeć się za nim, bo już niedługo po Kenzo Air zostanie tylko Air. Thin Air :(

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kenzo Air, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kenzo Air, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Air marki Kenzo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Air marki Kenzo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Dior Homme Gucci Gucci pour Homme Christian Dior Dior Homme Kenzo Kenzo Jungle Homme Hermes Terre d'Hermes Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Avignon Kenzo Air Intense Chanel Egoiste Christian Dior Dior Homme Intense Lalique Encre Noire Christian Dior Dior Homme Intense Bvlgari Bvlgari Eau Parfumee au The Vert Extreme Serge Lutens Ambre Sultan Carolina Herrera 212 Men Gucci Gucci Pour Homme II Yves Rocher Ode à l'amour Serge Lutens Feminite du Bois Bvlgari Black Serge Lutens Fille en Aiguilles Yves Saint Laurent M7