Marki » I-K » kwiatowo - owocowe « Grupy

7:15 AM in Bali Kenzo dla kobiet i mężczyzn

7:15 AM in Bali Kenzo dla kobiet i mężczyzn

tropikalny
7:15 AM in Bali Kenzo dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

7:15 AM in Bali marki Kenzo to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. 7:15 AM in Bali został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Daphne Bugey. Nutami głowy są grejpfrut i marakuja; nutami serca są jaśmin i orchidea; nutą bazy jest wanilia.

Grejpfrut Marakuja

Jaśmin Orchidea

Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 7:15 AM in Bali by Kenzo.

7:15 AM in Bali Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kenzo 7:15 AM in Bali, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kenzo 7:15 AM in Bali, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 7:15 AM in Bali marki Kenzo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 7:15 AM in Bali marki Kenzo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lalique Lalique Pour Homme Equus Yves Saint Laurent Belle d`Opium Lancome Aroma Fit Biotherm Eau d'Energie Hugo Boss Boss Orange Sunset Ralph Lauren Polo Kenzo Kenzo pour Homme Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Torrente L`Or de Torrente Yves Saint Laurent M7 Thierry Mugler A*Men Guerlain Aqua Allegoria Mandarine Basilic Chopard Casmir Fragrance Festival Blue Serge Lutens Fille en Aiguilles Kenzo 5:40 PM in Madagascar Viktor&Rolf Flowerbomb Extreme 2007 Thierry Mugler Angel Sunessence Ocean d'Argent Cioccolato Mon Amour Bianco Classico Sephora Mysterieuse? Vanille Patchouli Bruno Banani Time To Play Women