Marki » I-K » orientalno - waniliowe « Grupy

5:40 PM in Madagascar Kenzo dla kobiet i mężczyzn

5:40 PM in Madagascar Kenzo dla kobiet i mężczyzn

wodny
5:40 PM in Madagascar Kenzo dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia 5:40 PM in Madagascar Kenzo dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

5:40 PM in Madagascar marki Kenzo to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. 5:40 PM in Madagascar został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest JoAnne Bassett. Nutę głowy stanowi lotos; nutami serca są frezja i cedr virginia; nutą bazy jest wanilia.

Lotos

Frezja Cedr Virginia

Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 5:40 PM in Madagascar by Kenzo.

Vanille Noire

5:40 PM in Madagascar Recenzje Perfum

gugusia
gugusia

Przepiękny, waniliowy zapach, w 100% kobiecy. Nie wiem kto go włożył do kategorii unisex. Słodki, ale nie mdlący. Pobudza zmysły. Jeśli tak pachnie Madagaskar w rzeczywistości to ja tam pakujęwalizki choćby dziś.
Nieskomplikowany, prosty, ale jakże ujmujący w swojej prostocie. Jest jednostajny, ale mi to kompletnie nie przeszkadza.
Projekcja - na szerokość ramion.
Trwałość - ok. 4-5 godzinna.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kenzo 5:40 PM in Madagascar, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kenzo 5:40 PM in Madagascar, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 5:40 PM in Madagascar marki Kenzo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 5:40 PM in Madagascar marki Kenzo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Boucheron Trouble Guerlain Aqua Allegoria Mandarine Basilic Hugo Boss Boss Orange Sunset Donna Karan DKNY Delicious Night Yves Saint Laurent Nu L`Artisan Parfumeur Tea for Two Paco Rabanne Black XS for Her Hugo Boss Deep Red Yves Saint Laurent Black Opium Thierry Mugler Angel Sunessence Ocean d'Argent Sephora Mysterieuse? Vanille Patchouli Thierry Mugler Angel Sunessence Edition Bleu Lagon Lancome Miracle Forever Christian Dior Midnight Poison L`Artisan Parfumeur Havana Vanille Jil Sander Sensations Yves Rocher Secret d`Essences Neroli Kenzo Kenzo Amour Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Christian Dior Dior Addict