Marki » I-K » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

10:10 AM in Sicilia Kenzo dla kobiet i mężczyzn

10:10 AM in Sicilia Kenzo dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1 Chcę: 4

10:10 AM in Sicilia Kenzo dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

10:10 AM in Sicilia marki Kenzo to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. 10:10 AM in Sicilia został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Sophie Labbe. Nutami głowy są bergamotka, grejpfrut i mandarynka; nutami serca są frezja, piwonia i figowiec; nutami bazy są wetyweria i cedr virginia.

Bergamotka Grejpfrut Mandarynka

Frezja Piwonia Figowiec

Wetyweria Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 10:10 AM in Sicilia by Kenzo.

Jet Femme Holiday
Sankai Black

10:10 AM in Sicilia Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kenzo 10:10 AM in Sicilia, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kenzo 10:10 AM in Sicilia, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 10:10 AM in Sicilia marki Kenzo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 10:10 AM in Sicilia marki Kenzo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Azzaro Eau Belle D'Azzaro Joop! Joop! Homme Summer Temptation Shu Uemura Fleur de Source L`Erbolario Orangerie Miller Harris Tangerine Vert Fragonard Les Naturelles: Verveine Gant Gant Silver Tonatto Profumi Anena Berkeley Square Lime & Clarysage The American Line Coast Guard - Rip Tide Max Deville Camera for Men Cuba Paris Cuba Jungle Tiger