Marki » I-K » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

10:10 AM in Sicilia Kenzo dla kobiet i mężczyzn

10:10 AM in Sicilia Kenzo dla kobiet i mężczyzn

Mam: 2 Chcę: 4 Ukochany zapach: 1

10:10 AM in Sicilia Kenzo dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

10:10 AM in Sicilia marki Kenzo to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. 10:10 AM in Sicilia został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Sophie Labbe. Nutami głowy są bergamotka, grejpfrut i mandarynka; nutami serca są frezja, piwonia i figowiec; nutami bazy są wetyweria i cedr virginia.

Bergamotka Grejpfrut Mandarynka

Frezja Piwonia Figowiec

Wetyweria Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 10:10 AM in Sicilia by Kenzo.

Jet Femme Holiday
Sankai Black

10:10 AM in Sicilia Recenzje Perfum

caro6564
caro6564

Kupilam te perfumy bez testowania, po prostu jako zona Sycylijczyka nie moglam nie kupic zapachu o takiej nazwie :) Mam je i uzywam bardzo oszczednie, gdyz niestety zniknely z rynku. Dla mnie zapach urzekajacy, slodko-gorzki, na poczatku orzezwiajacy jak granita* z limonki, po jakims czasie pojawia sie nuta cierpko-wytrawna, ale swiezosc mandarynki nie znika tylko przewija sie raz mniej raz bardziej wyraziscie na tle goryczki zeschnietej trawy i drewna. W upalne dni doskonale uwydatnia swoje zalety. Zapach swietnie wywazony, harmonijny, po prostu dobrze zrobiony, trwalosc na mojej skorze ca 7-8 godzin, projekcja umiarkowana, Sycylia par excellence....

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kenzo 10:10 AM in Sicilia, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kenzo 10:10 AM in Sicilia, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 10:10 AM in Sicilia marki Kenzo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 10:10 AM in Sicilia marki Kenzo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Calvin Klein CK One Summer 2006 Hugo Boss Boss in Motion edition IV Puma Puma Limited Edition Man Nicolai Parfumeur Createur Cologne Cedrat Bogner Bogner Man Classic Summer Edition Acqua di Stresa Acqua di Stresa fresh touch Guerlain Eau de Guerlain The American Line Coast Guard - Rip Tide Sage Machado Sage & Citrine Rasasi Chastity Men Henri Bendel Pink Grapefruit & Vetiver La Bouquetiere La Coquette