Marki » I-K » drzewne « Grupy

Signature Kenneth Cole dla mężczyzn

Signature Kenneth Cole dla mężczyzn

Signature Kenneth Cole dla mężczyzn Zdjęcia Signature Kenneth Cole dla mężczyzn Zdjęcia

Signature marki Kenneth Cole to drzewne perfumy dla mężczyzn. Signature został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Frank Voelkl. Nutami głowy są pomarańcza, fiołek, grejpfrut, papryczka pimento i kardamon; nutami serca są korzeń irysa i lilia wodna; nutami bazy są przyprawy, papirus, ambra, paczula i drzewo gwajakowe.

Pomarańcza Fiołek Grejpfrut Papryczka pimento Kardamon

Korzeń irysa Lilia wodna

Przyprawy Papirus Ambra Paczula Drzewo gwajakowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Signature by Kenneth Cole.

Signature Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kenneth Cole Signature, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kenneth Cole Signature, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Signature marki Kenneth Cole. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Signature marki Kenneth Cole reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gucci Envy for Men Cartier Roadster Mirato Malizia Uomo Vetyver Jean Paul Gaultier Fleur du Mâle Christian Lacroix Tumulte pour Homme Calvin Klein Euphoria Men Intense Christian Dior Fahrenheit Guerlain Habit Rouge Eau de Toilette Guy Laroche Drakkar Noir Pierre Balmain Carbone de Balmain Prada Infusion d`Homme Christian Dior Dior Homme Sport Dolce&Gabbana D&G Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Him Givenchy Givenchy Gentleman Adidas Adidas Active Bodies Zirh Ikon Yves Saint Laurent M7 Chanel Allure Homme Sport Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme