Marki » I-K » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Reaction for Her Kenneth Cole dla kobiet

Miałem: 2

ozonowy
wodny

Reaction for Her marki Kenneth Cole to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Reaction for Her został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Laurent Le Guernec. Nutami głowy są melon, mandarynka, malina, grejpfrut, jabłko i arbuz; nutami serca są jaśmin, liść fiołka, konwalia i orchidea; nutami bazy są wata cukrowa, piżmo, wetyweria i biała ambra.

Melon Mandarynka Malina Grejpfrut Jabłko Arbuz

Jaśmin Liść fiołka Konwalia Orchidea

Wata cukrowa Piżmo Wetyweria Biała ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Reaction for Her by Kenneth Cole.

Reaction for Her Recenzje Perfum

Reaction for Her by Kenneth Cole 1.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kenneth Cole Reaction for Her, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kenneth Cole Reaction for Her, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Reaction for Her marki Kenneth Cole. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Reaction for Her marki Kenneth Cole reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Van Cleef & Arpels Les Saisons Automne Sarah Jessica Parker Covet Olivier Strelli The World Is Wonderful Stella Cadente Aqua Keiko Mecheri Peau de Peche Lentheric Tweed Tocca Stella Le Labo Aldehyde 44 Dallas Apothia Velvet Rope LR Desperate Housewives Susan Bvlgari BLV Eau d`Ete Lalique Lalique Edition Limitee 2011