Marki » I-K » drzewno - aromatyczne « Grupy

Reaction Thermal Kenneth Cole dla mężczyzn

Reaction Thermal Kenneth Cole dla mężczyzn

Reaction Thermal marki Kenneth Cole to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Reaction Thermal został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są kardamon i dzięgiel; nutami serca są gałka muszkatołowa, lawenda i piżmo; nutami bazy są fasolka tonka, wanilia, drzewo gwajakowe i nuty drzewne.

Kardamon Dzięgiel

Gałka muszkatołowa Lawenda Piżmo

Fasolka tonka Wanilia Drzewo gwajakowe Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Reaction Thermal by Kenneth Cole.

Reaction Thermal Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kenneth Cole Reaction Thermal, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kenneth Cole Reaction Thermal, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Reaction Thermal marki Kenneth Cole. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Reaction Thermal marki Kenneth Cole reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Ermenegildo Zegna Essenza di Zegna Christian Lacroix Noir Paco Rabanne Ultraviolet Man Summer Pop L`Occitane en Provence Eau des 4 Voleurs Van Cleef & Arpels Eau du Tsar Tonino Lamborghini Forza Roger & Gallet Open Pacifica Avalon Juniper Borsalino Cologne Intense Van Gils Classic Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Contemplation Mansfield Georges Feghali Monte Carlo Atomes Crochus