Marki » I-K » drzewno - aromatyczne « Grupy

Reaction Thermal Kenneth Cole dla mężczyzn

Reaction Thermal Kenneth Cole dla mężczyzn

Reaction Thermal marki Kenneth Cole to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Reaction Thermal został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są kardamon i dzięgiel; nutami serca są gałka muszkatołowa, lawenda i piżmo; nutami bazy są fasolka tonka, wanilia, drzewo gwajakowe i nuty drzewne.

Kardamon Dzięgiel

Gałka muszkatołowa Lawenda Piżmo

Fasolka tonka Wanilia Drzewo gwajakowe Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Reaction Thermal by Kenneth Cole.

Reaction Thermal Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kenneth Cole Reaction Thermal, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kenneth Cole Reaction Thermal, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Reaction Thermal marki Kenneth Cole. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Reaction Thermal marki Kenneth Cole reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Avon Christian Lacroix Noir Gin Tonic Gin Tonic Man Donna Karan DKNY Be Delicious RED ART Men Gai Mattiolo That`s Amore! Tattoo Lui L`Erbolario Corteccia (Bark) David & Victoria Beckham Pure Instinct Compagnia Delle Indie Patchouly Ministry Of Sound Nightlife for Him Caswell Massey Greenbriar Adolfo Dominguez U Emanuel Ungaro Apparition Cobalt LR Agent XY