Marki » I-K » drzewno - aromatyczne « Grupy

Kenneth Cole Vintage Black Kenneth Cole dla mężczyzn

Kenneth Cole Vintage Black Kenneth Cole dla mężczyzn

Mam: 1 Chcę: 1

Kenneth Cole Vintage Black marki Kenneth Cole to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Kenneth Cole Vintage Black został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są grejpfrut, nuty zielone i lima; nutami serca są lawenda, pieprz i tequila; nutami bazy są dąb i drzewo sandałowe.

Grejpfrut Nuty zielone Lima

Lawenda Pieprz Tequila

Dąb Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Kenneth Cole Vintage Black by Kenneth Cole.

Kenneth Cole Vintage Black Recenzje Perfum

Kenneth Cole Vintage Black by Kenneth Cole 4.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Zakupowe okazje

Beautyspin.com
Eau De Toilette 3.3oz
24.46 USD
Kenneth Cole Vintage Black eau de toilette for men 3.3 oz
Kenneth Cole Vintage Black eau de toilette for men 3.3 oz
FragranceX.com
28.12 USD
Kenneth Cole Vintage Black Cologne by Kenneth Cole, 3.4 oz Eau De Toilette Spray for Men
FragranceNet.com
28.99 USD
Vintage Black by Kenneth Cole EDT Spray 3.4 oz for Men
Vintage Black by Kenneth Cole EDT Spray 3.4 oz for Men
FragranceX.com
Gift Set 3.4oz
29.25 USD
Kenneth Cole Vintage Black Gift Set by Kenneth Cole Gift Set for Men Includes 3.4 oz Eau De Toilette Spray 3.4 oz After Shave Balm 2.6 oz Deodorant Stick
FragranceNet.com
32.99 USD
Vintage Black by Kenneth Cole EDT Spray 3.4 oz Aftershave Balm 3.4 oz Deodorant Stick Alcohol Free 2.6 oz for Men
StrawberryNET.com
Macys.com
72.00 USD
Kenneth Cole Vintage Black Eau de Toilette, 3.4 oz
Kenneth Cole Vintage Black Eau de Toilette, 3.4 oz

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kenneth Cole Kenneth Cole Vintage Black, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kenneth Cole Kenneth Cole Vintage Black, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Kenneth Cole Vintage Black marki Kenneth Cole. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Kenneth Cole Vintage Black marki Kenneth Cole reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Paris Hilton Paris Hilton for Men Liz Claiborne Curve Kicks for Men Mypa Madonna Men Otto Kern Cycle Escada Escada Moon Sparkle pour Homme Promoparf Exclusive Livingstone Traveller Fragrance - Kalahari Nautilus Aqua Nautilus Kenzo Air Intense Carolina Herrera 212 Men On Ice 2009 Pacsun Vurt Red O Boticario Dimitri Mansfield Piazzetta di Portofino Acqua Da Toaletta