Marki » I-K » drzewno - aromatyczne « Grupy

Kenneth Cole Vintage Black Kenneth Cole dla mężczyzn

Kenneth Cole Vintage Black Kenneth Cole dla mężczyzn

Mam: 2 Chcę: 1

Kenneth Cole Vintage Black marki Kenneth Cole to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Kenneth Cole Vintage Black został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są grejpfrut, nuty zielone i lima; nutami serca są lawenda, pieprz i tequila; nutami bazy są dąb i drzewo sandałowe.

Grejpfrut Nuty zielone Lima

Lawenda Pieprz Tequila

Dąb Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Kenneth Cole Vintage Black by Kenneth Cole.

Kenneth Cole Vintage Black Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kenneth Cole Kenneth Cole Vintage Black, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kenneth Cole Kenneth Cole Vintage Black, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Kenneth Cole Vintage Black marki Kenneth Cole. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Kenneth Cole Vintage Black marki Kenneth Cole reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Gant Gant Liquid Hollywood Milano Hollywood Milano Man Tonino Lamborghini Esplosivo Dorissima Narziß (Narziss) Il Profvmo Osmo Scents Vetiver de Java Smell Bent Felix Navidad DSH Perfumes Bancha Davidoff Champion Kristel Saint Martin Parfum d'Homme Smell Bent Thai'd Down Esprit Celebration Happy Vibes for Him Novaya Zarya Sasha