Marki » I-K » aromatyczne « Grupy

Kenneth Cole New York Men Kenneth Cole dla mężczyzn

Kenneth Cole New York Men Kenneth Cole dla mężczyzn

Mam: 1

morski

Kenneth Cole New York Men marki Kenneth Cole to aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Kenneth Cole New York Men został wydany w 2002 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Steve Demercado. Nutami głowy są czarna porzeczka, mandarynka, wetyweria i cytryna; nutami serca są irys, lilia, nuty morskie i papryczka pimento; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra i piżmo.

Czarna porzeczka Mandarynka Wetyweria Cytryna

Irys Lilia Nuty morskie Papryczka pimento

Drzewo sandałowe Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Kenneth Cole New York Men by Kenneth Cole.

Kenneth Cole New York Men Recenzje Perfum

Kenneth Cole New York Men by Kenneth Cole 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kenneth Cole Kenneth Cole New York Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kenneth Cole Kenneth Cole New York Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Kenneth Cole New York Men marki Kenneth Cole. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Kenneth Cole New York Men marki Kenneth Cole reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Oriflame S8 Paco Rabanne Ultraviolet Liquid Crystal Man Kenzo Kenzo Homme Fresh Candie`s Candie`s Men Calvin Klein Eternity Summer for Men 2009 Fred Hayman Hollywood for Men DSH Perfumes Cyan Le Jardin Retrouve Verveine Demeter Fragrance Black Russian Demeter Fragrance Ginseng Root Ann Taylor Chic Intelligent Nutrients Nurture