Marki » I-K » aromatyczne « Grupy

Kenneth Cole New York Men Kenneth Cole dla mężczyzn

Kenneth Cole New York Men Kenneth Cole dla mężczyzn

Mam: 1

morski

Kenneth Cole New York Men marki Kenneth Cole to aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Kenneth Cole New York Men został wydany w 2002 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Steve Demercado. Nutami głowy są czarna porzeczka, mandarynka, wetyweria i cytryna; nutami serca są irys, lilia, nuty morskie i papryczka pimento; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra i piżmo.

Czarna porzeczka Mandarynka Wetyweria Cytryna

Irys Lilia Nuty morskie Papryczka pimento

Drzewo sandałowe Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Kenneth Cole New York Men by Kenneth Cole.

Kenneth Cole New York Men Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kenneth Cole Kenneth Cole New York Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kenneth Cole Kenneth Cole New York Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Kenneth Cole New York Men marki Kenneth Cole. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Kenneth Cole New York Men marki Kenneth Cole reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Christian Dior Eau de Dior Coloressence Energizing Kenzo KenzoKi White Lotus (Relaxing) Benetton B. Clean Relax Issey Miyake L`Eau d`Issey Summer Pour Homme 2008 Sonia Rykiel Rykiel Homme Paco Rabanne Ultraviolet Liquid Metal for Men Emilio Pucci Sole 149 Givenchy Very Irresistible Fresh Attitude Summer Sorbet Maurer & Wirtz 4711 Acqua Colonia Royal Riesling Le Jardin Retrouve Verveine Playboy Ibiza Demeter Fragrance Rye Bread