Marki » I-K » drzewno - aromatyczne « Grupy

Kenneth Cole Black Limited Edition Kenneth Cole dla mężczyzn

Kenneth Cole Black Limited Edition Kenneth Cole dla mężczyzn

Mam: 1

dymny

Kenneth Cole Black Limited Edition marki Kenneth Cole to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Kenneth Cole Black Limited Edition został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są mandarynka, mięta, bazylia i imbir; nutami serca są gałka muszkatołowa, cedr, kadzidło i lotos; nutami bazy są zamsz, nuty zielone, nuty drzewne, fiołek, ambra i piżmo.

Mandarynka Mięta Bazylia Imbir

Gałka muszkatołowa Cedr Kadzidło Lotos

Zamsz Nuty zielone Nuty drzewne Fiołek Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Kenneth Cole Black Limited Edition by Kenneth Cole.

Kenneth Cole Black Limited Edition Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kenneth Cole Kenneth Cole Black Limited Edition, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kenneth Cole Kenneth Cole Black Limited Edition, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Kenneth Cole Black Limited Edition marki Kenneth Cole. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Kenneth Cole Black Limited Edition marki Kenneth Cole reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Azzaro Azzaro Now Men Ella Mikao Yujin Pour Homme Ralph Lauren Romance for Men Giorgio Armani Armani Prive Vetiver Babylone Cerruti Cerruti pour Homme Couture Edition Cattier Eau Champetre Giorgio Armani Onde Vertige Geo. F. Trumper Lavender Water Calvin Klein CK Free Cartier Roadster Sport Calvin Klein Eternity Summer for Men 2010 Akon Konvict Homme