Marki » I-K » orientalno - drzewne « Grupy

Tempest Kemi Blending Magic dla kobiet i mężczyzn

Tempest Kemi Blending Magic dla kobiet i mężczyzn

Tempest marki Kemi Blending Magic to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Tempest został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są bergamotka, cytryna, pomarańcza, petitgrain, lawenda, elemi i imbir; nutami serca są cedr, cypriol, balsam gurjan, jaśmin, drewno kaszmirowe i róża; nutami bazy są paczula, drzewo sandałowe, wetyweria, piżmo, ambra i agar (oud).

Bergamotka Cytryna Pomarańcza Petitgrain Lawenda Elemi Imbir

Cedr Cypriol Balsam gurjan Jaśmin Drewno kaszmirowe Róża

Paczula Drzewo sandałowe Wetyweria Piżmo Ambra Agar (oud)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tempest by Kemi Blending Magic.

Tempest Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kemi Blending Magic Tempest, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kemi Blending Magic Tempest, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tempest marki Kemi Blending Magic. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tempest marki Kemi Blending Magic reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Guerlain Habit Rouge Eau de Toilette Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Zagorsk Kenneth Cole Kenneth Cole New York Women Masaki Matsushima Aqua Mat Homme Bois 1920 Real Patchouly Monotheme Fine Fragrances Venezia Grace Amber Soivohle Oudh Lacquer Jacques Bogart Silver Scent Hermes Eau des Merveilles Pegase DSH Perfumes Jitterbug for Men DSH Perfumes Michelangelo Rasasi Jaish