Marki » I-K » orientalno - drzewne « Grupy

Tempest Kemi Blending Magic dla kobiet i mężczyzn

Tempest Kemi Blending Magic dla kobiet i mężczyzn

Tempest marki Kemi Blending Magic to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Tempest został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są bergamotka, cytryna, pomarańcza, petitgrain, lawenda, elemi i imbir; nutami serca są cedr, cypriol, balsam gurjan, jaśmin, drewno kaszmirowe i róża; nutami bazy są paczula, drzewo sandałowe, wetyweria, piżmo, ambra i agar (oud).

Bergamotka Cytryna Pomarańcza Petitgrain Lawenda Elemi Imbir

Cedr Cypriol Balsam gurjan Jaśmin Drewno kaszmirowe Róża

Paczula Drzewo sandałowe Wetyweria Piżmo Ambra Agar (oud)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tempest by Kemi Blending Magic.

Tempest Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kemi Blending Magic Tempest, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kemi Blending Magic Tempest, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tempest marki Kemi Blending Magic. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tempest marki Kemi Blending Magic reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Naomi Campbell Mystery Gabriela Sabatini Devotion for Men Pierre Cardin Revelation Energy Marc O`Polo Marc O`Polo Midsummer Man La Maison de la Vanille Vanille Sauvage de Madagascar Herve Leger Herve Leger By Kilian Pure Oud Guerlain Habit Rouge Beau Cavalier Keiko Mecheri Musc Thierry Mugler Show Collection A*Men Bracelet de Force Swiss Arabian Dehn El Ood Fakham Giorgio Armani Armani Privé Oud Royal