Marki » I-K » orientalno - kwiatowe « Grupy

Luna Kemi Blending Magic dla kobiet i mężczyzn

Luna Kemi Blending Magic dla kobiet i mężczyzn

tropikalny

Luna marki Kemi Blending Magic to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Luna został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są cytryna, mandarynka, jabłko, mango, nuty zielone, czarna porzeczka, morela, kadzidło i nuty przyprawowe; nutami serca są cedr, jaśmin, róża, irys i rosyjska skóra; nutami bazy są ambra, piżmo i madagaskarska wanilia.

Cytryna Mandarynka Jabłko Mango Nuty zielone Czarna porzeczka Morela Kadzidło Nuty przyprawowe

Cedr Jaśmin Róża Irys Rosyjska skóra

Ambra Piżmo Madagaskarska wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Luna by Kemi Blending Magic.

Luna Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kemi Blending Magic Luna, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kemi Blending Magic Luna, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Luna marki Kemi Blending Magic. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Luna marki Kemi Blending Magic reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Calvin Klein Euphoria Jean Paul Gaultier Classique Les d'ete 2005 Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - Violette Angel Oscar de la Renta Oscar Red Satin Diesel Plus Plus Feminine Tocca Touch Elizabeth Arden True Love Giorgio Beverly Hills Red Profumum Roma Neroli Divine L`etre Aime Femme Ayala Moriel Hanami Tocca Colette