Marki » I-K » orientalno - przyprawowe « Grupy

Layla Kemi Blending Magic dla kobiet i mężczyzn

Layla Kemi Blending Magic dla kobiet i mężczyzn

Layla marki Kemi Blending Magic to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Layla został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są goździk (przyprawa) i gałka muszkatołowa; nutami serca są ylang-ylang i cedr; nutami bazy są ambra, paczula, piżmo, wanilia i nuty słodkie.

Goździk (przyprawa) Gałka muszkatołowa

Ylang-ylang Cedr

Ambra Paczula Piżmo Wanilia Nuty słodkie

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Layla by Kemi Blending Magic.

Layla Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kemi Blending Magic Layla, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kemi Blending Magic Layla, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Layla marki Kemi Blending Magic. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Layla marki Kemi Blending Magic reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Aftelier Parfum de Maroc Ayala Moriel Incarnation Isabela Capeto Isabela Capeto Tauer Perfumes 02 L`Air du Desert Marocain Giorgio Armani Onde Mystere L`Artisan Parfumeur Navegar Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Honey and the Moon Washington Tremlett Black Tie Soivohle Amberene Parfumerie Generale Private Collection Querelle SoOud Asmar