Marki » I-K » orientalno - drzewne « Grupy

Kemi Kemi Blending Magic dla kobiet i mężczyzn

Kemi Kemi Blending Magic dla kobiet i mężczyzn

karmelowy
skórzany

Kemi marki Kemi Blending Magic to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Kemi został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są cedr i agar (oud); nutami serca są balsam gurjan, karmel, kastoreum i cywet; nutami bazy są drzewo sandałowe, wanilia i nuty drzewne.

Cedr Agar (oud)

Balsam gurjan Karmel Kastoreum Cywet

Drzewo sandałowe Wanilia Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Kemi by Kemi Blending Magic.

Kemi Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kemi Blending Magic Kemi, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kemi Blending Magic Kemi, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Kemi marki Kemi Blending Magic. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Kemi marki Kemi Blending Magic reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Calvin Klein Truth Sensual Bedtime Fragrance Diesel Zero Plus Masculine Estée Lauder Intuition for Men Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Kyoto Kenneth Cole Kenneth Cole New York Women L`Occitane en Provence Eau des Baux Montale Orient Extreme Montale Vetiver Des Sables Reminiscence Patchouli Pierre Cardin Pierre Cardin Collection Cedre-Ambre Molinard Les Orientaux: Vanille Patchouli Amouage Amouage Epic Man