Marki » I-K » orientalno - drzewne « Grupy

Kemi Kemi Blending Magic dla kobiet i mężczyzn

skórzany
karmelowy
dymny

Kemi marki Kemi Blending Magic to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Kemi został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są cedr i agar (oud); nutami serca są balsam gurjan, karmel, kastoreum i cywet; nutami bazy są drzewo sandałowe, wanilia i nuty drzewne.

Cedr Agar (oud)

Balsam gurjan Karmel Kastoreum Cywet

Drzewo sandałowe Wanilia Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Kemi by Kemi Blending Magic.

Kemi Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kemi Blending Magic Kemi, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kemi Blending Magic Kemi, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Kemi marki Kemi Blending Magic. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Kemi marki Kemi Blending Magic reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Hugo Boss Baldessarini Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Ouarzazate Vivienne Westwood Let It Rock Montale Orient Extreme Montale Red Vetyver Liz Claiborne Spark for Men Sonia Rykiel Le Parfum Reminiscence Noir Comptoir Sud Pacifique Aoud de Nuit Byredo Bal d'Afrique Six Scents Six Scents Series Two 2 Damir Doma: Ende / Anfang Diesel Diesel