Marki » I-K » orientalno - kwiatowe « Grupy

Jabir Kemi Blending Magic dla kobiet i mężczyzn

Jabir Kemi Blending Magic dla kobiet i mężczyzn

agarowy

Jabir marki Kemi Blending Magic to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Jabir został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są różowy pieprz, frezja i fiołek; nutami serca są róża, konwalia i piwonia; nutami bazy są wanilia, paczula, wetyweria, piżmo i agar (oud).

Różowy pieprz Frezja Fiołek

Róża Konwalia Piwonia

Wanilia Paczula Wetyweria Piżmo Agar (oud)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jabir by Kemi Blending Magic.

Jabir Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kemi Blending Magic Jabir, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kemi Blending Magic Jabir, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jabir marki Kemi Blending Magic. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jabir marki Kemi Blending Magic reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cathy Guetta Ibiza Femme Christian Lacroix Tumulte Dana Tabu Cacharel LouLou Elizabeth Taylor Diamonds and Rubies Burberry Burberry Brit Gold Cacharel Lou Lou Blue Diesel Plus Plus Feminine E. Coudray Esperys Dana Lutece Donna Karan Cashmere Mist Pure Cashmere Remy Latour L'Elue Premiere