Marki » I-K » drzewno - przyprawowe « Grupy

Hayat Kemi Blending Magic dla kobiet i mężczyzn

Hayat Kemi Blending Magic dla kobiet i mężczyzn

agarowy

Hayat marki Kemi Blending Magic to drzewno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Hayat został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są gorzka pomarańcza, lawenda i szafran; nutami serca są kardamon, cynamon i ambra; nutami bazy są cypriol, cedr, paczula i agar (oud).

Gorzka pomarańcza Lawenda Szafran

Kardamon Cynamon Ambra

Cypriol Cedr Paczula Agar (oud)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Hayat by Kemi Blending Magic.

Hayat Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kemi Blending Magic Hayat, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kemi Blending Magic Hayat, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Hayat marki Kemi Blending Magic. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Hayat marki Kemi Blending Magic reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Xerjoff Nio Jeanne Arthes Boum Pour Homme Kanabeach Kanabeach Homme Jo Malone Nutmeg & Ginger Estée Lauder Brasil Dream for Him Nez a Nez Ambre a Sade Baldessarini Del Mar Baldessarini Jaguar Jaguar Performance Annayake Undo pour Homme Annick Goutal Vetiver Ex Floribus Vinis Fragranza Nº 6 Piper Officinarum Azzaro Visit For Men