Marki » I-K » orientalno - drzewne « Grupy

Elixir Kemi Blending Magic dla kobiet i mężczyzn

Elixir Kemi Blending Magic dla kobiet i mężczyzn

agarowy

Elixir marki Kemi Blending Magic to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Elixir został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są nuty kwiatowe i balsam copahu; nutami serca są cypriol, labdanum i jagody jałowca; nutami bazy są agar (oud), labdanum, balsam gurjan i ambra.

Nuty kwiatowe Balsam Copahu

Cypriol Labdanum Jagody jałowca

Agar (oud) Labdanum Balsam gurjan Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Elixir by Kemi Blending Magic.

Elixir Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kemi Blending Magic Elixir, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kemi Blending Magic Elixir, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Elixir marki Kemi Blending Magic. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Elixir marki Kemi Blending Magic reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Cacharel Gloria Donna Karan Cashmere Mist Al-Rehab Aroos AL-Bahrain Kenneth Cole Kenneth Cole New York Women John Varvatos John Varvatos Lorenzo Villoresi Alamut Molinard Les Orientaux: Vanille Patchouli Adidas Adidas Game Spirit Police Police Gold Wings Atelier Cologne Bois Blonds Sonoma Scent Studio Incense Pure Smell Bent Sexy Turtleneck