Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

White Petals Keiko Mecheri dla kobiet

White Petals Keiko Mecheri dla kobiet

Miałem: 1

White Petals marki Keiko Mecheri to kwiatowe perfumy dla kobiet. White Petals został wydany w 2009 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak narcyz, korzeń irysa, konwalia, piwonia, kamelia, róża majowa i wyszukane drewna.

Narcyz Korzeń irysa Konwalia Piwonia Kamelia Róża majowa Wyszukane drewna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about White Petals by Keiko Mecheri.

White Petals Recenzje Perfum

tia
tia

Skład piękny, a perfumy mydlane i duszące. Irys za mocno mąci ten układ, a drewno mu wtóruje Mogłoby być go mniej. Piwoni i konwali nie czuję. Dle mnie są zbyt mydlane.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Keiko Mecheri White Petals, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Keiko Mecheri White Petals, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum White Petals marki Keiko Mecheri. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu White Petals marki Keiko Mecheri reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Annick Goutal Gardenia Passion Christian Dior Forever and Ever Dior Tom Tailor New Experience Woman Ella Mikao Yujin Star Giorgio Armani Summer Mania Femme Mary Kay Journey Hampton Sun Privet Bloom Guerlain Aroma Allegoria Aromaparfum Apaisant Avon Odyssey Fragonard De Tout Coeur Givenchy Dance with Givenchy Vicky Tiel Sensuel