Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

White Petals Keiko Mecheri dla kobiet

White Petals Keiko Mecheri dla kobiet

Miałem: 1

White Petals marki Keiko Mecheri to kwiatowe perfumy dla kobiet. White Petals został wydany w 2009 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak narcyz, korzeń irysa, konwalia, piwonia, kamelia, róża majowa i wyszukane drewna.

Narcyz Korzeń irysa Konwalia Piwonia Kamelia Róża majowa Wyszukane drewna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about White Petals by Keiko Mecheri.

White Petals Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Keiko Mecheri White Petals, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Keiko Mecheri White Petals, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum White Petals marki Keiko Mecheri. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu White Petals marki Keiko Mecheri reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Aqua Allegoria Foliflora Yves Rocher Pur Desir de Fleur d'Oranger Emanuel Ungaro Apparition Sky Estée Lauder Emerald Dream Hilde Soliani Ti Amo: Margherita Esteban Oriental Flower Norell Norell Floris White Rose biehl parfumkunstwerke mb01 Jovan Island Gardenia Antonia`s Flowers Antonia's Flowers The Body Shop Dreams Unlimited