Marki » I-K » szyprowo - owocowe « Grupy

Ume Keiko Mecheri dla kobiet

Ume Keiko Mecheri dla kobiet

Mam: 12 Miałem: 3 Chcę: 20 Ukochany zapach: 1

Ume marki Keiko Mecheri to szyprowo - owocowe perfumy dla kobiet. Ume został wydany w 2003 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak przyprawy, paczula, mech dębowy, drzewo mahoniowe, jaśmin, wisteria, chiński osmantus, bergamotka, Żółta mandarynka, cyprysik japoński, Śliwka, kamelia, hurma, kwiat brzoskwini, piwonia i pieprz.

Przyprawy Paczula mech dębowy Drzewo mahoniowe Jaśmin Wisteria Chiński osmantus Bergamotka Żółta mandarynka Cyprysik japoński Śliwka Kamelia Hurma Kwiat brzoskwini Piwonia Pieprz

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ume by Keiko Mecheri.

Avenue Montaigne

Ume Recenzje Perfum

tia
tia

Przecudne i otulające wszystkimi akordami składników. Dla mnie majstersztyk absolutny, są idealnie skomponowane. Jeden z ulubionych zapachów.

Melitele
Melitele

Nie byłabym sobą gdybym na przekór wszystkiemu nie przetestowała tych perfum w najgorsze upały :)
Byłam ciekawa czy ta moc mnie nie zabije lub nie oblepi jak krówka ciągutka...
Przeżyłam, mało tego czułam się w nich świetnie!
Na mojej skórze wspomniana przez dziewczyny śliwka nie jest słodka tylko raczej kwaskowata i niedojrzała.
Na pierwszy plan wysuwa się osmantus, przyprawy, mech i nuty drzewne. Mam wrażenie, że wyczuwam jakby smużkę, dosłownie odrobinę chłodnego eukaliptusa.
Do tego dochodzą kwiaty upojne, esencjonalne, gęste i mocne. Całość kusząca, bogata i piekielnie trwała.

Śliczny, owocowy szypr. Dominuje bardzo słodka śliwka, z dodatkiem nieco szamponowego osmantusa. Tło stanowi paczula i delikatne przyprawy. Trwałość dobra.

Rozterka
Rozterka

Bardzo piekny zapach osnuty na bazie śliwki.
Nieco inaczej układa się na skórze latem i zimą .

Latem w Ume dominuje śliwka, mandarynka ,osmantus i piwonia oraz nuty drzewne, zapach jest lekko orientalny, dosyc przestrzenny i lekki.

W porze zimnej dominuje śliwka ,nuty drzewne i mech,byc może wisteria zapach jest nieco cięższy , cieplejszy w odbiorze, mniej w nim przestrzeni .

Jeden z ładniejszych zapachów śliwkowych jakie znam.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Keiko Mecheri Ume, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Keiko Mecheri Ume, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ume marki Keiko Mecheri. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ume marki Keiko Mecheri reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

L`Erbolario Dolcelisir The Vagabond Prince Enchanted Forest Guerlain L'Heure Bleue Hermes Hermessence Ambre Narguile Givenchy Organza Indecence Fendi Fendi Theorema Frapin 1270 Kenzo Kenzo Jungle le Tigre Serge Lutens Feminite du Bois M. Micallef Gaiac Serge Lutens La Fille de Berlin Serge Lutens Five O`Clock Au Gingembre Tom Ford Atelier d’Orient Plum Japonais Giorgio Armani Sensi Ginestet Botrytis Guerlain Aqua Allegoria Winter Delice Parfums DelRae Bois de Paradise Thierry Mugler Alien Chanel Coco Eau de Parfum Montale Dark Purple