Marki » I-K » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Tarifa Keiko Mecheri dla kobiet i mężczyzn

Tarifa Keiko Mecheri dla kobiet i mężczyzn

Tarifa Keiko Mecheri dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Tarifa marki Keiko Mecheri to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Tarifa został wydany w 2010 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak petitgrain, kwiat afrykańskiej pomarańczy, bergamotka, przyprawy i ambra.

Petitgrain Kwiat afrykańskiej pomarańczy Bergamotka Przyprawy Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tarifa by Keiko Mecheri.

Tarifa Recenzje Perfum

MrGwyn
MrGwyn

Bardzo miękko i mydlanie rozegrany kwiat pomarańczy. Wyprany do białości ze swojej ciężkiej, nektarowej słodyczy, zastąpionej przez nutkę mydła o zapachu jagód leśnych, które znam ze swojego dzieciństwa. Choć to absurdalne przy tym składzie, ufam moim odczuciom.
Barwa olfaktoryczna tych perfum jest dostosowana idealnie do flakonu. Balsamowa biel osadzona na cieniutkiej warstewce rdzawo-miedzianego ciepła.

vertigo
vertigo

Bardzo sympatyczne: słodkie cytrusy + jaśmin i kwiaty cytrusów, czyli bardzo ostatnio popularny akord w wersji niszowej.
Nic nowego. Ładne i już :)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Keiko Mecheri Tarifa, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Keiko Mecheri Tarifa, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tarifa marki Keiko Mecheri. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tarifa marki Keiko Mecheri reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Alexander McQueen Kingdom Kenzo Kenzo Jungle le Tigre Hermes Elixir des Merveilles Piotr Czarnecki Sensei Vivienne Westwood Boudoir Ginestet Botrytis Giorgio Armani Armani Prive Figuier Eden Estée Lauder Bronze Goddess Eau Fraîche Skinscent Guerlain Mahora Givenchy Ambre Tigré Givenchy Amarige Fendi Fendi Theorema Nina Ricci Les Belles de Ricci Delice d`Epices Montale Intense Cafe Tom Ford Atelier d’Orient Plum Japonais Christian Dior Poison Thierry Mugler Alien Sunessence Edition Limitee 2011 Or d`Ambre Serge Lutens Ambre Sultan Keiko Mecheri Loukhoum Eau Poudree Schiaparelli Shocking