Marki » I-K » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Sanguine Keiko Mecheri dla kobiet

Sanguine Keiko Mecheri dla kobiet

Sanguine marki Keiko Mecheri to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak piżmo, cytryna amalfi, czerwona pomarańcza, petitgrain i pomarańcza.

Piżmo Cytryna Amalfi Czerwona pomarańcza Petitgrain Pomarańcza

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sanguine by Keiko Mecheri.

Sanguine Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Keiko Mecheri Sanguine, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Keiko Mecheri Sanguine, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sanguine marki Keiko Mecheri. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sanguine marki Keiko Mecheri reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Bvlgari Bvlgari Eau Parfumee au The Vert Extreme Davidoff Cool Water Sea Scent and Sun Benetton Benetton Cold Etienne Aigner Aigner Black Icedrops Esteban Fureur d'agrumes Lacoste Challenge Bath and Body Works White Citrus Xerjoff Fiore d`Ulivo Eclectic Collections Factor April Aromatics Solar Plexus Chakra Oil Norma Kamali Olive You Antonio Miro Colonia