Marki » I-K » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Peau de Peche Keiko Mecheri dla kobiet

Peau de Peche Keiko Mecheri dla kobiet

Miałem: 2 Chcę: 3

Peau de Peche marki Keiko Mecheri to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Peau de Peche został wydany w 2002 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak drzewo sandałowe, nuty pudrowe, irys, piżmo, biała brzoskwinia, ambra i nuty drzewne.

Drzewo sandałowe Nuty pudrowe Irys Piżmo Biała brzoskwinia Ambra Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Peau de Peche by Keiko Mecheri.

Love at First Glow

Peau de Peche Recenzje Perfum

Beata Maria
Beata Maria

Peau de Peche to Mistrzostwo Świata!
Przepiękny zapach, zachwycam się jego urodą, cudownym aromatem i całą gamą pozytywnych doznań jakich mi dostarcza. Keiko Mecheri stworzyła DZIEŁO. Zapach przeznaczony jest dla kobiet. Odkrywa cały urok kobiecości. Przepiękne nuty, i nie ma znaczenia ile czego dodano, ważny efekt. W zasadzie gdyby ktoś teoretycznie mnie zapytał czy lubię takie zapachy odpowiedziałabym, że nie jestem ich fanką, chociaż doceniam i czasem się przydają. Peau de Peche pragnę mieć. Kwiatowo-piżmowy zapach w którym na plan pierwszy wysuwa się brzoskwinia z całą swoją jędrnością, soczystością i- delikatnością. Otoczenie pozostałych użytych składników sprawia,że zapach jest czarodziejski, bowiem gdyby był tylko brzoskwiniowy nie osiągnięto by efektu zauroczenia. Subtelny a jednocześnie soczyście mocny, trzymający się blisko skóry a jednak ciągle dający nosowi o sobie znać, brzoskwiniowy a nie nudny i nie jednostajny. Piękny. Dla subtelnej dziewczyny i dla ukojenia zmysłów dla ognistej brunetki. Jestem pod wrażeniem. Flakon ciekawy i nie zapowiadający tak niezwykle delikatnej zawartości. Trwałość bardzo dobra,powyżej 9 godzin, projekcja z długości ramion przechodzi bliżej skóry ale zapach cały czas pulsuje i o sobie przypomina. Nigdy nie podejrzewałabym siebie o chęć posiadania takiego zapachu, a jednak! :-).

tia
tia

Brzoskwinie... Całe kosze dojrzałych brzoskwiń. Posypane lekkim pudrem z irysa. Mnie się podoba. Zapach bardzo apetyczny. Choć kilka razy spotkałam się z podobnym tortem brzoskwiń. Polecam tym, które kochają ten owoc w perfumach, bo jest go tam dużo

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Keiko Mecheri Peau de Peche, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Keiko Mecheri Peau de Peche, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Peau de Peche marki Keiko Mecheri. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Peau de Peche marki Keiko Mecheri reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Gabriela Sabatini Gabriela Sabatini La Perla Charme Jette Joop Jette Morgan Light My Heart Collection Baldinini Baldinini de Nuit Diptyque Tam Dao Jean-Louis Scherrer Miss Scherrer Byblos Essence Sonoma Scent Studio Lieu de Reves Alyssa Ashley Musk Succes de Paris Fujiyama Nobile 1942 Anonimo Veneziano