Marki » I-K » orientalno - drzewne « Grupy

Patchoulissime Keiko Mecheri dla kobiet

Patchoulissime Keiko Mecheri dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 1

Patchoulissime marki Keiko Mecheri to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet. Nutami głowy są bergamotka, mandarynka i lotos; nutami serca są orchidea, osmantus, piwonia i wanilia; nutami bazy są jaśmin, paczula, drzewo sandałowe, ambra, białe piżmo, heliotrop i benzoes.

Bergamotka Mandarynka Lotos

Orchidea Osmantus Piwonia Wanilia

Jaśmin Paczula Drzewo sandałowe Ambra Białe piżmo Heliotrop Benzoes

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Patchoulissime by Keiko Mecheri.

Patchoulissime Recenzje Perfum

blueberry
blueberry

Perfumy określane przez Keiko Mecheri jako orientalne, zgodnie z informacją umieszczoną na oryginalnej próbce zapachu, utworzone zostały w oparciu o cejlońską paczulę, różę (Fragrantica nie wymienia tej nuty w składzie), jaśmin, drzewo sandałowe, ambrę szarą oraz benzoes.
Po aplikacji mój nos stwierdził, że żadnego orientu tu nie ma - toż to klasyczny "francuski" szypr w starym, dystyngowanym stylu, lecz o delikatniejszej projekcji i mniejszym ciężarze gatunkowym, stworzony w duchu perfum japońskich. Wyraźnie wyczuwalna surowa, wytrawna paczula zaprawiona bergamotką, chłodna róża i jaśmin, którym towarzyszy "nuta" zmywacza do paznokci. Ale jest coś jeszcze, co sprawia, że z biegiem czasu dystansujący swym chłodem szypr traci "paczulowość", a zyskuje jakiś ciepły, lekko mechaty wymiar - z całą pewnością utkano w nim sporo osmantusa, za którym normalnie nie przepadam, ale tutaj chyba pierwszy raz przekonuję się do jego urody, choć w całościowej ocenie żadnego zachwytu nad tą dość elegancką kompozycją nie jestem w stanie wygenerować. Osmantusowe ujęcie paczuli okazało się dla mnie za mało paczulowe (po perfumach nazwanych Patchoulissime oczekiwałam czegoś na kształt paczulowego raju) i nie rodzące żadnych specjalnych emocji. Moja prywatna kategoria: 3xN, tj. Nudna 'Noszalna' Nisza.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Keiko Mecheri Patchoulissime, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Keiko Mecheri Patchoulissime, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Patchoulissime marki Keiko Mecheri. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Patchoulissime marki Keiko Mecheri reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Nicolai Parfumeur Createur Nicolaï Pour Homme Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Eau d'Orient L`Artisan Parfumeur Voleur de Roses Bvlgari Black Lorenzo Villoresi Alamut Reminiscence Ambre Davidoff Silver Shadow Pure Blend Giorgio Armani Sensi Jewel Montale Orient Extreme Ajmal Dahn Al Oudh Nudra L`Artisan Parfumeur Passage d'Enfer Platinum J Mix 11