Marki » I-K » kwiatowo - owocowe « Grupy

Passiflora Keiko Mecheri dla kobiet

Passiflora Keiko Mecheri dla kobiet

tropikalny

Passiflora marki Keiko Mecheri to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Passiflora został wydany w 2003 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Yann Vasnier. Perfumy zawierają takie składniki, jak passiflora, owoce tropikalne, marakuja, liczi, mango, nuty zielone, kwiaty i białe piżmo.

Passiflora Owoce tropikalne Marakuja Liczi Mango Nuty zielone Kwiaty Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Passiflora by Keiko Mecheri.

Passiflora Recenzje Perfum

Passiflora by Keiko Mecheri 1.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Keiko Mecheri Passiflora, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Keiko Mecheri Passiflora, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Passiflora marki Keiko Mecheri. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Passiflora marki Keiko Mecheri reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lancome Connexion Jennifer Lopez Love at First Glow Kenzo Le Monde Est Beau Jean Patou Un Amour de Patou Cartier Delices De Cartier Eau de Parfum Avon Urban Flowers New York Miss Sixty Miss Renee Snowpeach Adolfo Dominguez U Love Live Gale Hayman Delicious Temptation Rothenstein Deja Vu Custo Barcelona Pure Custo Barcelona Woman