Marki » I-K » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Paname Keiko Mecheri dla kobiet i mężczyzn

Paname Keiko Mecheri dla kobiet i mężczyzn

gorzki

Paname marki Keiko Mecheri to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Paname został wydany w 2002 roku. Nutę głowy stanowi nuty zielone; nutą serca jest piołun; nutami bazy są fasolka tonka, przyprawy, wanilia, piżmo i nuty drzewne.

Nuty zielone

Piołun

Fasolka tonka Przyprawy Wanilia Piżmo Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Paname by Keiko Mecheri.

Paname Recenzje Perfum

Paname by Keiko Mecheri 2.50 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Keiko Mecheri Paname, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Keiko Mecheri Paname, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Paname marki Keiko Mecheri. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Paname marki Keiko Mecheri reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Joop! Jump Summer Temptation Parfumerie Generale PG23 Drama Nuui Jardin de France Gingembre Egofacto Jamais le Dimanche 50 Cent Power by 50 Cent Gendarme 7 Sinful Scents Rage Le Jardin Retrouve Citron Poivre O Boticario Connexion Corine de Farme Eros Cool N10Z Intense Masculinity by Intense D`Orsay Chevalier d'Orsay Joya FvsS: Composition No. 6