Marki » I-K » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Paname Keiko Mecheri dla kobiet i mężczyzn

Paname Keiko Mecheri dla kobiet i mężczyzn

gorzki

Paname marki Keiko Mecheri to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Paname został wydany w 2002 roku. Nutę głowy stanowi nuty zielone; nutą serca jest piołun; nutami bazy są fasolka tonka, przyprawy, wanilia, piżmo i nuty drzewne.

Nuty zielone

Piołun

Fasolka tonka Przyprawy Wanilia Piżmo Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Paname by Keiko Mecheri.

Paname Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Keiko Mecheri Paname, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Keiko Mecheri Paname, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Paname marki Keiko Mecheri. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Paname marki Keiko Mecheri reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Estée Lauder Pleasures For Men Maurer & Wirtz Mustang Man Pal Zileri Lab i-White Lorenzo Villoresi Garofano Jardin de France Gingembre Le Jardin Retrouve Decibel from PSS Diptyque L`Eau de Tarocco Arno Sorel Shaman Extreme Paul Smith Paul Smith Sunshine Edition for Men 2010 Sinfonia di Note Poudre d'Epices Lord`s Jester Dionysus CnR Create Gemini for Men