Marki » I-K » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Paname Keiko Mecheri dla kobiet i mężczyzn

Paname Keiko Mecheri dla kobiet i mężczyzn

gorzki

Paname marki Keiko Mecheri to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Paname został wydany w 2002 roku. Nutę głowy stanowi nuty zielone; nutą serca jest piołun; nutami bazy są fasolka tonka, przyprawy, wanilia, piżmo i nuty drzewne.

Nuty zielone

Piołun

Fasolka tonka Przyprawy Wanilia Piżmo Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Paname by Keiko Mecheri.

Paname Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Keiko Mecheri Paname, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Keiko Mecheri Paname, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Paname marki Keiko Mecheri. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Paname marki Keiko Mecheri reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Azzaro Jetlag L`Artisan Parfumeur Tea for Two Trussardi Trussardi Inside Iced Adidas Adidas Sport Field Demeter Fragrance Always Energetic James Heeley Esprit du Tigre Arno Sorel Shaman Extreme Cuba Paris Cuba Jungle Zebra Michel Germain Deauville pour Homme Melvita Appetizing Spices Hilde Soliani CiocoSpesizissimo Lord`s Jester Dionysus