Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

Osmanthus Keiko Mecheri dla kobiet

Osmanthus Keiko Mecheri dla kobiet

tuberozowy

Osmanthus marki Keiko Mecheri to kwiatowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak osmantus, tuberoza, nuty zielone, bieluń, morela, Śliwka i piżmo.

Osmantus Tuberoza Nuty zielone Bieluń Morela Śliwka Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Osmanthus by Keiko Mecheri.

Osmanthus Recenzje Perfum

allie
allie

Gdyby Osmanthus miał - za przeproszeniem - jaja (oraz lepszą projekcję i trwałość), pachniałby jak dobre stare LouLou Blue od Cacharela. Znajduję pomiędzy nimi wyraźne podobieństwo, mimo że nie mają wielu (jeśli jakieś w ogóle) nut wspólnych. Są trochę jak rodzeństwo, podobne do siebie fizycznie, ale mające zupełnie inne osobowości.

Oba są troszkę dziwne, dusznawe z jednej strony, a kremowe z drugiej, ale Osmanthus generalnie siedzi w kącie, ma wątłą projekcję, jest nieśmiały i łagodny, by nie powiedzieć - ciapowaty. Jest to o tyle dziwne, że otwiera się daturą, która wraz z tuberozą i lilią stanowią wg mnie Wielką Trójcę Kwiatowych Killerów. Datura, która potrafi być prawdziwym wampem, w Osmanthusie jest co prawda mocno słodka, ale dość grzeczna.

Po daturze ujawnia się nienachalna brzoskwinia, dodając leciutko owocowego sznytu całemu zapachowi. Jest w nim też coś z olejkowo-plażowego charakteru Terracotty od Guerlain (jednak znajmy proporcyję, mocium panie - Osmanthus to jest przy Terakocie taaaki mały pikuś), ale przede wszystkim również tu - podobnie jak w LouLou Blue - w tle czai się jakiś dziwny, plastikowo-metaliczny niuans.

No i zasadnicza różnica: o ile LouLou ciągnie się za człowiekiem kilka godzin, o tyle Osmanthusa trzeba mocno na sobie szukać w godzinę od aplikacji. Współczuję tej marnej trwałości osobom, którym się te perfumy podobają - bo mimo, że sama wielkim uczuciem do nich nie zapałałam, wierzę, że innym mogą przypaść do gustu.

Buteleczka jest bardzo ładna!

vertigo
vertigo

Przepiękne perfumy!
Delikatne kremowe kwiaty. Białe i chłodne - ale w jakiś magiczny sposób niedosłownie świeże. Oplatają noszącą je kobietę półprzejrzystym, lekkim, mleczno-słodkim welonem.
Uważam, że byłyby idealne jako perfumy dla panny młodej.

Nie potrafię określić, jakie kwiaty czuję (ale jest aksamitna morela), i nie znam zapachu datury - ale mieszanka jest genialnie skomponowana: idealne proporcje, a rezultatem jest niezwykle spokojny, kobiecy i odrobinę melancholijny nowoczesny białokwiatowy zapach.

dianthus
dianthus

Specjalnie nie patrzyłam w nuty na portalu, żeby niczym się nie sugerować. W ciemno idąc jest to ogromny kwitnący bieluń stojący na tarasie sąsiadki. Jego gigantyczna biała trąba oszołamia miodowym, narkotycznym zapachem. Po teście zaglądam w nuty, a tam jest i bieluń! Nie znam zapachu osmantusa, ale tuberozę dostrzegam (maślana kremowość kwiatów) i ostrą, nieco pieprzną zieloność. Zapach ekstremalnie kwiatowy, "nektarycznie" słodki.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Keiko Mecheri Osmanthus, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Keiko Mecheri Osmanthus, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Osmanthus marki Keiko Mecheri. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Osmanthus marki Keiko Mecheri reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Etat Libre d`Orange Tilda Swinton Like This Miu Miu Miu Miu Kenzo Kenzo Jungle le Tigre Balenciaga Balenciaga Paris John Galliano John Galliano Perfumer`s Workshop Tea Rose Nina Ricci L'Air du Temps L`Erbolario Corteccia (Bark) Histoires de Parfums Tubereuse 2 Virginale Thierry Mugler The Taste of Fragrance Womanity Frapin L`Humaniste Tom Ford Cafe Rose Keiko Mecheri Ume Etro Messe de Minuit Thierry Mugler Alien Liqueur de Parfum Giorgio Armani Armani Privé Rose d'Arabie Trussardi Trussardi Skin Dita Von Teese Erotique Cerruti Image Woman Thierry Mugler Womanity Eau pour Elles