Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

Mogador Keiko Mecheri dla kobiet

Mogador Keiko Mecheri dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 1

Mogador marki Keiko Mecheri to kwiatowe perfumy dla kobiet. Mogador został wydany w latach 2000's. Perfumy zawierają takie składniki, jak piżmo, jaśmin, róża bułgarska, róża majowa i marokańska róża.

Piżmo Jaśmin Róża bułgarska Róża majowa Marokańska róża

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mogador by Keiko Mecheri.

Mogador Recenzje Perfum

Rozterka
Rozterka

Mogador w otwarciu to młoda róża, pachnie kwiatem, zieloymi rozgniecionymi listkami, łodyżką. Zapach jest ciut ostry , lekko zaczepny. Potem zieloność łagodnieje i do głosu dochodzą kwiaty a właściwie kwiat, bo czuję głównie rozyczkę, gładką dosyć świeżą , zapach na mojej skórze nie wysładza się ale z czasem -zapewne z racji piżma -robi się bardziej miękki.
Bardzo naturalny zapach róży, lekko balsamiczny. Projekcja niezbyt silna, i raczej falowa :) trwałosć dobra.
Zaletą jest nienachalność rózy mimo ,że jest wyraźnie wyczuwalna.

Dodam,że na włosach zapach jest w moim przypadku nieco słodszy niz na skórze.

vertigo
vertigo

Kreacja na długie spacery nadmorską promenadą w jakiejś niszowej ekskluzywnej miejscowości nad Morzem Śródziemnym.

Na początku to czyste, odrobinę mydlane białe kwiaty - dla mnie głównie jaśmin i chyba osmantus? Może też kwiat pomarańczy. Od fazy serca przechodzi w zapach czystej intensywnej róży, prawie soliflore. Bogaty, bardzo kobiecy, wypolerowany.
Duża projekcja i trwałość.
I tyle.
Jakiś ten Mogador taki ... niedookreślony.
Aczkolwiek charakter ma uspokajający.

Mogador by Keiko Mecheri 4.00 out of 5 based on 2 ratings and 2 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Keiko Mecheri Mogador, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Keiko Mecheri Mogador, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mogador marki Keiko Mecheri. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mogador marki Keiko Mecheri reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Estée Lauder Dazzling Gold Victoria`s Secret Mood Yearn Pierre Cardin Tristan Prince 3121 Michael Kors Island Bermuda Giorgio Armani Armani Code Mirror Edition Guerlain Mayotte Sarah Horowitz Parfums Perfect Gardenia Oriflame Voyage Voyage Monaco Chic! Laura Ashley Dilys Des Filles a la Vanille Imma Florascent Aqua Floralis Rose