Marki » I-K » « Grupy

Les Zazous Keiko Mecheri dla kobiet i mężczyzn

Les Zazous Keiko Mecheri dla kobiet i mężczyzn

Les Zazous marki Keiko Mecheri to perfumy dla kobiet i mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak ambra, nuty zielone, róża, lawenda, drzewo sandałowe, Żywice i wetyweria.

Ambra Nuty zielone Róża Lawenda Drzewo sandałowe Żywice Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Les Zazous by Keiko Mecheri.

Chergui
Greene Street

Les Zazous Recenzje Perfum

Arttemiss
Arttemiss

VERY VERY Smooth jazz

Les Zazous - coś mi ta nazwa mówi, czyż nie powinno być zatem głośno, ekstrawagancko, alkoholowo i na ostro? Powinno powinno, a tymczasem...

...tymczasem żywica, kilogramy słodkawej żywicy, głównie (choć nie tylko) bursztynowej, serwowanej z woskiem pszczelim. A kto w ręce kiedykolwiek potrzymał PRAWDZIWY pszczeli wosk, ten wie, że pachnie on jakby oleiście, miodnie, nad wyraz CIEPŁO i słodkawo. Tak, to prawdziwy wosk pszczeli z żywicami. Do tego dwa delikatne, oskrzydlające trzon zapachu akordy: kwiatowy z dominantą róży oraz waniliowy w typie nie-gourmand. Ciepła, jakby leniwa żywiczna i przytulaśna rozkosz wyzbyta nachalnej słodyczy oraz nadmiernej ekspresji. Otulacz pierwszej klasy, w dodatku w typie wyrafinowanym.

A co z adekwatnością woni do nazwy? Co z Les zazous, co z całym tym trendem we francuskiej modzie przełomu lat trzydziestych i czterdziestych manifestującym miłość młodych ludzi do niepokory, jazzu i wszystkiego, co jazz z sobą niesie? Do ubrań w kratę, parasolek, buntu przeciwko reżimowi i butów typu oxfordy? No cóż, chyba nic... Tak to by mogła pachnieć dajmy na to Penelopa witająca Odyseusza w progu domostwa, a nie buntownicy. Ciepło, bezpiecznie, przytulnie. Zatem jeżeli to miał by być jazz, to bardzo bardzo SMOOTH.

Trwałość: przeciętna. Dyfuzja: między przeciętną a bliskoskórną, przy czym jest to jedyny słaby punkt tej kompozycji. Zdecydowanie unisex.

P.S. Jeżeli dla kogoś Elixir des Merveilles od Hermèsa trochę za głośno krzyczy i za słodko kadzi, to szczerze polecam obrać właśnie ten, "lezazuzowy" kierunek..

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Keiko Mecheri Les Zazous, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Keiko Mecheri Les Zazous, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Les Zazous marki Keiko Mecheri. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Les Zazous marki Keiko Mecheri reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Salvador Dali Le Roy Soleil Comme des Garcons Wonderwood Tom Ford Tuscan Leather Ginestet Botrytis Molinard Habanita CoSTUME NATIONAL 21 Yves Rocher Neonatura Cocoon  Christian Lacroix Tumulte pour Homme L`Artisan Parfumeur Dzongkha L`Erbolario Dolcelisir L`Artisan Parfumeur Voleur de Roses Juliette Has A Gun Lady Vengeance Serge Lutens Five O`Clock Au Gingembre Tom Ford Atelier d’Orient Plum Japonais Christian Dior Dune M. Micallef Gaiac Aroma M Geisha Rouge Les Liquides Imaginaires Fortis Parfumerie Generale PG26 Isparta