Marki » I-K » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Les Nuits D'Izu Keiko Mecheri dla kobiet i mężczyzn

Les Nuits D'Izu Keiko Mecheri dla kobiet i mężczyzn

Les Nuits D'Izu Keiko Mecheri dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Les Nuits D'Izu marki Keiko Mecheri to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Les Nuits D'Izu został wydany w 2010 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak piżmo, jaśmin, cyprysik japoński, mech dębowy, yuzu i róża.

Piżmo Jaśmin Cyprysik japoński Mech dębowy Yuzu Róża

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Les Nuits D'Izu by Keiko Mecheri.

Les Nuits D'Izu Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Keiko Mecheri Les Nuits D'Izu, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Keiko Mecheri Les Nuits D'Izu, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Les Nuits D'Izu marki Keiko Mecheri. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Les Nuits D'Izu marki Keiko Mecheri reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Boucheron Boucheron Victoria`s Secret Very Sexy for Him Air-Val International Spiderman Giorgio Armani Emporio Armani Red Pour Lui (White) Roger & Gallet Jean Marie Farina Extra Vieille Kenzo L'Eau par Kenzo Ice pour Homme Geo. F. Trumper Eau de Cologne Geo. F. Trumper Oxbow Oxbow for Men Creative Universe Beth Terry Element of Surprise Norma Kamali Olive You M. Micallef Les 4 Saisons: White Sea Maison Francis Kurkdjian Absolue Pour le Matin