Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

Jasmine Keiko Mecheri dla kobiet

Jasmine Keiko Mecheri dla kobiet

Miałem: 1

Jasmine marki Keiko Mecheri to kwiatowe perfumy dla kobiet. Jasmine został wydany w 2009 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin i petitgrain.

Jaśmin Petitgrain

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jasmine by Keiko Mecheri.

Jasmine Recenzje Perfum

amanda
amanda

Podzielam opinię Izabeli w 100% .To jaśmin na maksa naturalny. Zamykając oczy dosłownie czuję jakbym ujęła w dłoń gałązkę jaśminu i upajała się jego aromatem, jak to czynię w odpowiednim czasie.
I żałuję,kiedy zaczynają przekwitać.
Ale mając ten zapach,naturalne piękno jaśminu może zostać ze mną cały rok.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Keiko Mecheri Jasmine, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Keiko Mecheri Jasmine, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jasmine marki Keiko Mecheri. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jasmine marki Keiko Mecheri reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Escada Escada Loving Bouquet Liz Claiborne Lucky Number 6 Givenchy Very Irresistible Sensual Velvet L`Erbolario Magnolia S.T. Dupont Passenger for Women Calvin Klein Euphoria Spring Temptation DL & Co Angels Trumpet Girard Lysval Mirato Malizia Bon Bons Oxygen Bubble Oriflame Lucia Melvita Floral Water Camomille Novaya Zarya Landysh