Marki » I-K » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Iris Pourpre Keiko Mecheri dla kobiet

Iris Pourpre Keiko Mecheri dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 1

żółtych kwiatów

Iris Pourpre marki Keiko Mecheri to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Iris Pourpre został wydany w 2009 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak irys, korzeń irysa, neroli, mech dębowy, cytrusy, paczula, wetyweria i ylang-ylang.

Irys Korzeń irysa Neroli mech dębowy Cytrusy Paczula Wetyweria Ylang-ylang

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Iris Pourpre by Keiko Mecheri.

Iris Pourpre Recenzje Perfum

Iris Pourpre by Keiko Mecheri 5.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Keiko Mecheri Iris Pourpre, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Keiko Mecheri Iris Pourpre, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Iris Pourpre marki Keiko Mecheri. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Iris Pourpre marki Keiko Mecheri reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Comme des Garcons Comme des Garcons 2 Sisley Eau de Campagne Nina Ricci Deci Dela Krizia Krizia Donna Istinto Molinard Une Histoire de Chypre Teo Cabanel Oha Guerlain Sous le Vent Estée Lauder Private Collection Jasmin White Moss Balenciaga Balenciaga Paris Jean Patou Normandie Saffron James 'Ume Nina Ricci Ricci Ricci Dancing Ribbon