Marki » I-K » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Iris Pourpre Keiko Mecheri dla kobiet

Iris Pourpre Keiko Mecheri dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 1

żółtych kwiatów

Iris Pourpre marki Keiko Mecheri to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Iris Pourpre został wydany w 2009 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak irys, korzeń irysa, neroli, mech dębowy, cytrusy, paczula, wetyweria i ylang-ylang.

Irys Korzeń irysa Neroli mech dębowy Cytrusy Paczula Wetyweria Ylang-ylang

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Iris Pourpre by Keiko Mecheri.

Iris Pourpre Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Keiko Mecheri Iris Pourpre, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Keiko Mecheri Iris Pourpre, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Iris Pourpre marki Keiko Mecheri. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Iris Pourpre marki Keiko Mecheri reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Christian Dior Diorella Paloma Picasso Paloma Picasso Marks and Spencer True Red Carven Ma Griffe Estée Lauder Aliage ID Parfums Lettre a Anna Delicate Dolce&Gabbana D&G Anthology La Lune 18 Parfumerie Generale Corps et Ames David & Victoria Beckham Signature Story for Her Burberry Society CB I Hate Perfume To See A Flower Maison Francis Kurkdjian Elle 25