Marki » I-K » kwiatowo - owocowe « Grupy

Grenats Keiko Mecheri dla kobiet

Grenats Keiko Mecheri dla kobiet

Grenats marki Keiko Mecheri to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Grenats został wydany w latach 2000's. Perfumy zawierają takie składniki, jak granat, cytrusy, dzięgiel, piżmo i dzika róża.

Granat Cytrusy Dzięgiel Piżmo Dzika róża

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Grenats by Keiko Mecheri.

Grenats Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Keiko Mecheri Grenats, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Keiko Mecheri Grenats, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Grenats marki Keiko Mecheri. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Grenats marki Keiko Mecheri reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lancome Calypso Christian Dior J`adore Estée Lauder Pleasures Exotic Roberto Verino Verino Ralph Lauren Ralph Wild Andy Warhol Marilyn Rouge Jeanne Arthes Lovely Sweet Sixteen So...? So...? Exclusive Next Just Pink Arno Sorel It Is Pinky Nina Ricci Nina L`Elixir Sinfonia di Note Petale Rose