Marki » I-K » kwiatowo - owocowe « Grupy

Grenats Keiko Mecheri dla kobiet

Grenats Keiko Mecheri dla kobiet

Grenats marki Keiko Mecheri to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Grenats został wydany w latach 2000's. Perfumy zawierają takie składniki, jak granat, cytrusy, dzięgiel, piżmo i dzika róża.

Granat Cytrusy Dzięgiel Piżmo Dzika róża

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Grenats by Keiko Mecheri.

Grenats Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Keiko Mecheri Grenats, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Keiko Mecheri Grenats, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Grenats marki Keiko Mecheri. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Grenats marki Keiko Mecheri reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cacharel Noa Perle Anna Sui Secret Wish Oscar de la Renta Red Orchid Givenchy Very Irresistible Soleil d'Etè Yves Saint Laurent Elle Summer Fragrance 2008 Givenchy Hot Couture White Collection Victoria`s Secret Basic Instinct Bath and Body Works Sweet Pea Oriflame Pop Glam Glossy Pink O Boticario Glamour Peter Andre Unconditional D.S. & Durga Pomelo Blossom