Marki » I-K » kwiatowo - owocowe « Grupy

Grenats Keiko Mecheri dla kobiet

Grenats Keiko Mecheri dla kobiet

Grenats marki Keiko Mecheri to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Grenats został wydany w latach 2000's. Perfumy zawierają takie składniki, jak granat, cytrusy, dzięgiel, piżmo i dzika róża.

Granat Cytrusy Dzięgiel Piżmo Dzika róża

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Grenats by Keiko Mecheri.

Grenats Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Keiko Mecheri Grenats, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Keiko Mecheri Grenats, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Grenats marki Keiko Mecheri. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Grenats marki Keiko Mecheri reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Hugo Boss Hugo Woman Salvador Dali Laguna L`Artisan Parfumeur Ananas Fizz Enrico Coveri Enrico Coveri Paillettes Classico Oscar de la Renta So de la Renta Ines de la Fressange Ines de la Fressange Van Cleef & Arpels Feerie Eau de Toilette Rasasi Hope Marc de la Morandiere Ayako La Prairie Life Threads Sapphire Mauboussin Mauboussin Pour Elle Clinique Clinique Happy In Bloom 2011