Marki » I-K » skórzane « Grupy

Fleur de Peau Keiko Mecheri dla kobiet

Miałem: 1

skórzany
żółtych kwiatów

Fleur de Peau marki Keiko Mecheri to skórzane perfumy dla kobiet. Fleur de Peau został wydany w 2002 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak irys, skóra, ambra, ylang-ylang i mandarynka.

Irys Skóra Ambra Ylang-ylang Mandarynka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fleur de Peau by Keiko Mecheri.

Habanita Eau de Parfum

Fleur de Peau Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Keiko Mecheri Fleur de Peau, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Keiko Mecheri Fleur de Peau, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fleur de Peau marki Keiko Mecheri. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fleur de Peau marki Keiko Mecheri reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy skórzane
Guerlain Cuir Beluga Rochas Globe Rance 1795 Francois Charles Esteban Cuir Crabtree & Evelyn Sienna Hermes Eau D`Hermes Alford & Hoff Alford & Hoff Boadicea the Victorious Agarwood Collection Intricate Canali Canali dal 1934 Ayala Moriel Rebellius Krigler Lovely Patchouli 55 S-Perfume Se-x